Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék normális, korombeli lányokat?

Figyelt kérdés

Valamiért nem találok korombeli lányokat, hol tudnék megismerkedni ilyenekkel? Budapesti vagyok. Az iskola sajnos kizárt,mert alig van lány (szó szerint), utcán mindenki siet(meg hát nincs is),plázában pedig még nem láttam csak baráttal. A megszólítással nincs problémám, csak nincs kit. :D


Csak értelmes válaszokat írjatok, köszi!


16/F



2013. aug. 29. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne de én Miskolci vagyok.
2013. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
tesó, I know that feel. Budapesten szerintem ez kivitelezhetetlen, itt mindenki, aki kicsit is normálisan(!) néz ki nagyképű bunkó...aki meg nem az, még az is jó eséllyel idióta, és csak a nagyon csúnyák azok akikkel elhülyülsz, de azok meg sok esetben papucsok...Én ráérek. Elvégzem a gimit, szerzek diplomát, kimegyek külföldre és becsajozom. Addig meg szagolom ezt a rohadt várost xD 16/f
2013. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

16:33,

Jó, hogy van valaki aki tudja milyen érzés. Még ha nem is egy jó :D. Egyébként szerintem vannak normálisak is, csak az a baj hogy nem ebben a "korosztályban". Valahogy ők inkább bújkálnak.

2013. aug. 29. 16:37
 4/12 álomfogó válasza:

Arra gondoltál, hogy esetleg egye lányok is hasonló problémával küszködnek? Nekem is ugyan az az érzésem a fiúkkal kapcsolatban. Itt a közelben mindenki nagyképű, bunkó, máshol meg jófejek vannak. :)

Szerintem nézz körül olyan helyeken, ahová szeretsz járni, mert ott találhatsz hasonló érdeklődési körű lányokat.

Sok sikert! (:

2013. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nekik is van ilyen problémája, a baj hogy ahova járok az teljesen átlagos. Szóval utcán(egyértelmű :D),plázába(kajálni,ruhát venni,576:P) ezen kívül a parkban beszélgetek a haverokkal. Sajnos erre felé nem láttam még.
2013. aug. 30. 11:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

barátkozni,haverkodni kell a lány h legyen lány barátod vagy konkrétan kell egy csaj mert nincs csajod?:)

16l

2013. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már hárman vagyunk broooo-k :DD Nekem is ez az érzése és a lányoknak is. Sajnos az a baj hogy a lányoknak és a fiúk se kezdeményeznek. a másik bökennő ha találok egy jó taekwon-dós lányt az nem Budapest környékén lakik XD

Viccet félretéve nekem összejött egyszer itt csak sajnos messze lakott.

ne adjátok fel!

2013. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy találhatsz ha nem keresed! 16/f :)
2013. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Emberek ***** válasza:

ne sürgesd a dolgokat jönnek azok maguktól.

hidd el én sem gondoltam volna a szakítás után, hogy egy ilyen barátnőm lesz, mint amilyen most van :)

2013. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

11:40,

Igen azért :D mondták már, hogy ne sürgessem. Igyekszem nem gondolni rá,de mégse olyan egyszerű.

2013. aug. 30. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!