Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, randizni mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, randizni mindig magassarkuban mentek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
kivéve amikor nem
2013. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
randira nem veszem fel
2013. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Es miert nem veszed fel ?
2013. szept. 1. 00:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Néha cipő nélkül megyek.
2013. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mert nem akarok tipegni, meg esetlennek tűnni, nem csak magassarkúba lehet csinos az ember lánya :)
2013. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Didiiayer ***** válasza:
100%
Én általában igen, mivel alapból elég gyakran hordok magassarkút.
2013. szept. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem, miért mennénk mindig abba? :)
2013. szept. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Abban megyek randizni, amiben kényelmesen tudok járni - elég érzékeny a lábfejem, és nem akarok fél óra után vérhólyagos lábakkal sántikálni, mint egy kacsa.
2013. szept. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hát ha már járok az illetővel, együtt vagyunk, akkor néha felveszem a randikra a magassarkút.

ha még nem vagyunk együtt, nekem kicsit kihívó lenne így megjelenni előtte, anélkül is tudok csini lenni, nem csak ettől válok szexi nővé.

nem akarok neki imponálni a magassarkúval, szerintem kicsit sok, ha még csak most ismerkedünk. és sok pasi szerint is sok lehet.

én nem ajánlom.

2013. szept. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Extra magassarkút nem hordok egyáltalán. 6-8 centiset felveszek randira, ez még kényelmes. Akkor húzok lapossarkút, ha a pasi alacsonyabb.
2013. szept. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!