Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Együtt töltött napra tippeket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt töltött napra tippeket? Felejthetetlenné tenni azt a bizonyos napot?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit már több mint 1 éve ismertem meg egy oldalon, és randizunk, együtt töltjük a napot, erre szeretnék tippeket, ötleteket kérni tőletek, hogy felejthetetlenné tegyem neki ezt a napot.

Én romantikus vagyok, szeretnék egy kis, inkább sok romantikát vinni ebbe a bizonyos napba, erre várnék ötleteket.

A fiúk is romantikusak, az lenne a kérdésem ti fiúk minek örültök? mit tennétek?



2013. szept. 4. 02:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Sok kaja, és még több szex.
2013. szept. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem pont erre gondoltam, kellene egy kis romantika is.
2013. szept. 4. 03:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok függ az életkorotoktól, és nem kevés az anyagi helyzetetektől.
2013. szept. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is romantikus srác vagyok, de Tudod, hogy nálam hol van az egyetlen hely, ahol a romantika megelőzi a szexet? Az értelmező szótárban.
2013. szept. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én 22 ő 30
2013. szept. 4. 03:19
 6/12 Béla211 ***** válasza:
100%
Mondjuk ez attól függ hogy mit szeret akivel először randizol. Én a páromat az első randin elvittem a János hegyi kilátóbba .Majd elmentünk a budakeszi vadasparkhoz naplementét nézni egy kihalt helyre. Megettük azt a süteményt amit én sütöttem. Aztán a randivégén úgy váltunk el hogy megcsókolt. De szerintem egy jó piknik egy szép helyen elég romantikus lehet.
2013. szept. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
vágd le valamijét, azt biztos sose felejtitek el
2013. szept. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 viktor123456 ***** válasza:
46%
Ha felejthetetlen romantikus élményt szeretnél, akkor térdelj elé, is szxpd le izomból. :-) férfi szemmel ez elég romantikus, és felejtgetetlen. :-) remélem tudtam segíteni. :-)
2013. szept. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi farok egy komment van itt-.-


Most hétvégére kellemes későnyári időt mond az időjárásos emberke. Szerintem érdemes lenne szabadtéri programot választani:) nézz utána, hogy lakhelyeden milyen lehetőségek vannak.

2013. szept. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egy barátomat idézném. 'a legjobb dolgok a spontán dolgokból születnek' ^^

19F

2013. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!