Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves fiúk! Ti haragudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Ti haragudnátok a kiszemelt lányra, ha visszautasítaná a meghívást egy randira (meki vagy vmi hasonló) Szerintetek haragszik rám? Vagy van esélyem erre a kapcsolatra? 15/L

Figyelt kérdés
(tegnap ebéd után elhívott mekizni,vagy valami hasonló helyre,csak nem volt nálam pénz,és bár ő felajánlotta,nem fogadtam el a meghívást,de persze finoman,végül felajánlotta h elkísér a buszmegállómig,közben beszélgettünk,minden rendben volt)

2013. szept. 14. 09:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is nagyon próbálkoznék nála utána.
2013. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Detto mint az első.
2013. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Ezért kár volt visszautasítani. Egy hamburger ára nem olyan nagy. Jó gondolom úgy vagy, hogy te a magad részét akarod fizetni. Könnyebb lett volna ezt mondanod neki. Én mondjuk nem haragudnék, de biztos rákérdeztem volna, hogy mi okból. A kapcsolatra van esély, de erre figyelj oda! Neki lehet rosszul esett.
2013. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod hívd el most te.
2013. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék.De utána nem is próbálkoznék.
2013. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha esélyt szeretnél a kapcsolatra, akkor minek utasítottad vissza a meghívást? Alap, hogy ilyenkor a fiú fizet, szóval nyugodtan fogadd el ilyenkor! Különben azt is hiheti, hogy azért utasítottad vissza, mert nem szeretnél tőle semmit.
2013. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
:SS
2013. szept. 14. 10:30
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mekibe randizni? Romantikus... Valahol azért megértem a visszautasítást. Azért lehet én se próbálkoznék utána, max ha te hívsz.
2013. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
:'( ajj basszus,de utána felajánlotta h elkísér és odáig egy csomót beszélgettünk,és tök jó hangulatban telt,fiúk segítsetek,mit tegyek???
2013. szept. 14. 10:37
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz tőle vmit, hívd el te vhova! Ő addig nem fog valszeg.
2013. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!