Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka szerintetetk annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka szerintetetk annak, ha egy lánnyal nagyon jól megértjük egymást, hasonló a habitusunk, az értékrendünk, a világnézetünk, mégsem lesz belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés
Hozzáfűzném, hogy ez a lány, akivel ötször találkoztam ő írt nekem egy társkeresőn, tehát nyilván megtetszett neki a bemutatkozóm, és a fotóm, különben nem írt volna. Két-három hétig leveleztünk, és utána került sor a találkozóra. Az első találkozón 4,5 órát töltöttünk egymás társaságában, a többi találkozón is majdnem annyit. Mindig ő akart újra és újra találkozni. Az ötödik találkozó után felvetettem neki levélben, hogy hazakísérném, vagy eljöhetne hozzám dvd-zni. De akkor már megfogalmazódott benne, hogy nem szeretne velem többet randizni, nem volt meg a szikra kettőnk között. Mi kell ahhoz, hogy meglegyen a szikra két ember között? Nem elég ehhez ha hasonló az életstílusunk, a világnézetünk, értékrendünk? Mi kell még? Most fordult elő életemben először, hogy ennyi időt töltöttem lány társaságában, aztán ez lett a vége sajnos.
2009. nov. 8. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy???


Elárulom neked, a szikra nem a hasonló életviteltől alakul ki egy nőnél...sajnos!

A szikra kialakulhat egy teljesen különböző életvitelű emberek között. sajnos ezért van sok rossz párkapcsolat, mert hiába van szexuális vonzalom, nem illenek egymáshoz.


Én is voltam így, hogy nagyon bírtam egy férfit, és akartam őt. De nem vonzott szexuálisan abszolút!


Sajnos a szikra teljesen véletlen, és egy nő nem tudja erőltetni, mert neki ehhez kell a szikra.

Nekem is kellett 3-4 randi, hogy kiderítsem, hogy lesz-e még vonzalom...sajnos nem jött el. ezután már nem is lesz.


Az a lány valószínűleg kedvelt téged, és arra várt, hogy mikor kezd el vonzódni...sajnos ezt az egy dolgot nem tudod épésszel írányítani.

2009. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos biztos te is a tipikus jófiú lehetsz és azt a lányok sajnos nem nagyon szeretik!Ugye kedves előttem hozzászóló?De miért választanak a jó nők a szépek általában bunkó pasikat?Ezt nem értem!Aztán meg sírnak meg minden hogy kihasználja őket ez a fazon,nem lehetne hölgyeim változtatni ezen a helyzeten?Válasszatok jófiúkat ehhe:)))Amúgy én 24F
2009. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig azok illenek össze, akik egyformák.
2009. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak azt mondanám, hogy nagyon kedvel engem a lány, mint ember, jól érezte magát a társaságomban, de nem alakult ki semmilyen érzelem irányomban. Én többször éreztem, hogy szívesen megölelném, vagy valami több, de tudtam ő ezt nem akarja, azt mindkét félnek kell érezni. Mi az, hogy szexuális vonzalom? Ha nem tetszettem volna neki külsőleg, akkor nem írt volna nekem levelet a társkeresőn, és életben is látott, ha nem jöttem volna be megmondta volna már az első alkalommal. Vagy mást értesz szexuális vonzalom alatt?


A második válaszolónak annyit, hogy ez nem olyan szép lány volt, aki a bunkó, vagyonos, kigyúrt férfiakra hajt, ő kereste az emberekben az értéket. Vannak még ilyen lányok is a mai világban, ha nagyon nehéz is megtalálni, csak amint ezt az én esetemből is látjuk, náluk nincs meg a szikra.


U.I.: egyébként 27 éves vagyok.

2009. nov. 9. 08:35
 5/5 anonim válasza:
Két egygforma kirakósdarab sem illik össze, bárhogy forgatod:-)
2010. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!