Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes elhívni egy lányt valahova, szakítás után?

Figyelt kérdés
a lány szakított, és én elhívnám, mennyit kellene várni ezzel?
2013. okt. 8. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam elhívni ilyet: elküldött melegebb vidékre ;-)
2013. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
haver... :D minden csaj szakít egyszer, nem azért küldött el :D
2013. okt. 8. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért szakított veled?:)
2013. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
neem nem velem, mással, és azért kérdezem, hogy vajon mikor hívhatom el valahova
2013. okt. 8. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bármikor megteheted. Ha leráz azzal, hogy még nincs kész egy újabb kapcsolatra, vagy most független akar lenni stb stb, semmi gond, tartsd tiszteletben, de ne tűnj el. Maradj ott neki, barátkozzatok és NE nyomulj, semmi intimitás. Ha eddig nem volt puszi köszönéskor ezután se legyen (hacsak ő nem akar adni), ha nem bizalmaskodtatok egymással ezután se tedd, hacsak nem azt látod, hogy megnyílik előtted.

Azaz tartsd meg a két lépés távolságot, de ne tűnj el ha lepattint.

2013. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez az, hogy élőben nem is találkozunk, csak chaten beszélek vele,ő már végzett én meg most fogok végezni középsuliban, de amúgy élőben is beszéltünk már
2013. okt. 10. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!