Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők érzékenyek a külsejükre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők érzékenyek a külsejükre ugye? Oltogathatom az osztálytársam a kinézetével? Fogja bántani?

Figyelt kérdés

Mindenért kiröhög, beszól, lejárt, ha valamit elrontok tuti hogy Ő fog felröhögni elsőnek.

Egyszerűen rajtam szeret röhögni, gúnyolódni, piszkálni.

Ne kérdezzétek mivel érdemeltem ezt ki, semmivel! Ilyen gúnyolódos "röhögjön már rajta!" stílusú.


És úgy néz ki mint valami vicc. "Mű nő feje van." Felszínes idióta csa. Szolizás, műköröm, tetovált szemöldök, Facebook, iPhone, bulizás, berúgás... na értitek ilyen rossz barbie baba kb. tiszta felszínes buta lány, iskolát is kerüli, első 1-2 óráról mindig elkésik, de azért bejár piszkálódni...

És elegem van, hogy mindenért kiröhög, gonoszkodik, a képembe nevet.


A nők nem szeretik ha a külsejüket bántják, És szerintem Ő elég érzékeny is erre, mert az a kiló smink ami rajta van, meg a hajvasalás, tremndi cuccok, drága telefon, stb

Oltogathatom a kinézetével, ha elkezd rajtam gúnyolódni?

Fogja érdekelni, hogy elkezdem neki mondani, hogy "hogyan nézel már ki? Néztél tükörbe ma? Facebookozás helyett tükörbe se ártana néha nézni...

Ez bántani fogja?



2013. okt. 9. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez rohadt gyerekes...

Szerintem ez csak akkor bántaná, hogyha érdekelné a te véleményed, de mivel számára csak egy olyan ember vagy, akin lehet nevetni, így kétlem, hogy mély sebet ejtene ez rajta.


Sokkal inkább mondanám azt, hogy az intelligenciáját, az élethez való hozzáállását vond kétségbe, mivel az igazság sokkal inkább fáj az embereknek. De ehhez persze neked is kell valami elért eredmény, hogy az ilyesmi rágalmazás célba tudjon találni. Főleg akkor eredményes ez, ha nyilvánosság előtt csinálod, legalább akkor nagyobbat koppan.

2013. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bántani fogja, de hidd el, te fogod meginni a levét. Ne tedd. Ha szórakozik, kerüld ki, ha rajtad nevet, akkor nevess vele. Nem fogja élvezni. Tapasztalatból mondom.
2013. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha adna a véleményedre, kedvelne, tetszenél neki, szerelmes lenne beléd, vagy csak egyáltalán emberszámba venne, akkor; igen bántaná!

De nyilvánvaló, hogy nem tart téged semmire, különben nem gúnyolna, piszkálna, röhögne rajtad egész nap!

2013. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bántani fogja, csak nem mutatja ki. Szerintem hagyd, mert gyerekes, és senki nem veszi komolyan, maximum nyaliznak neki, hátha megdughatják.
2013. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az egész gyerekes. Én nem szoktam senkin sem gúnyolódni, de pl. nekem aztán mondhat bárki bármit a külsőmre, nem érdekel. Abszolút nem érdekel számomra jelentéktelen emberek véleménye. 23L.
2013. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!