Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogy mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóra21 kérdése:

Szerintetek, hogy mondjam el az osztálytársamnak (fiúnak), hogy nagyon tetszik, és szeretem őt?

Figyelt kérdés

Év eleje óta figyeljük egymást, és úgy érzem, hogy õ is szeret engem!

Mindíg mosolygunk egymásra, még ha rossz kedvünk is van. Annyira helyes a srác! De nem nagyon akarom, hogy az egész osztály rólunk beszéjen!!! Légyszi segítsetek!!!!



2013. okt. 9. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha az egész osztály rólatok beszélne, ha összejönnétek, akkor az nem titeket, hanem a kedves osztályodat minősítené.
2013. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van köszi
2013. okt. 9. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező:

1. Hány évesek vagytok?

2. A tetszés és a szerelem nem ugyanaz. Döntsd el melyik. Szeretni csak egy embert lehet, tetszhet neked akár 10 ember is. Pl. Egy fiút szeretek, de tetszik Nicolas Cage meg Tom Felton is.

2013. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ne csinálj hülyeséget, én már megjártam osztálytárssal.

Mikor kiderült az egész osztály ellenünk fordult, a csaj meg hozzám se szól, és nem bírja felfogni hogy nem én voltam a hibás. 17/F

2013. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
64%
Én is ilyen helyzetben vagyok :/ de majd holnap beszélek a fiúval elhívom kicsit "dumálni" :) Én már jártam osztálytárssal de nem lett jóvége szakítottunk és az egész osztály rólunk dumált sajnos... de most tetszik ez a másik fiú az osztályból :) hát hogy mi lesz belőlee... :$ de ne érdekeljen az osztály véleménye
2013. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeretem 15 évesek leszünk
2013. okt. 15. 21:18
 7/8 anonim válasza:
(fiú) Szerintem ne mond meg így konkrétan mert az nyomulásnak veheti. Adj neki jeleket és ő is adja neked akkor lehet valami
2014. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az előző válaszolónak igaza van, mert ha nyomulsz azt úgy veheti, mint egy kihívást, és meghátrál. Vigyázz, és ha biztos vagy enne csak akk lépj!
2014. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!