Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elhinnétek, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek, hogy nem csajozni megyek esténként?

Figyelt kérdés
Néha így elmegyek görkorizni vagy bicajozni délután/esténként úgy 2-3 órára, és van hogy anya megemlíti mások előtt is amikor szóba jön, hogy "nem tudom hova megy, biztos a barátnőjéhez". Meg volt hogy családi összejövetelekkor mentem vissza a társaságba, és rokonok kérdezték, hogy milyen a barátnőm? Én meg csak néztem hogy mivan. :D
2013. okt. 25. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nem:D
2013. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár nem lehetsz egy nagy élmény ilyen gyors ütemű menetnél:D
2013. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó de az igazság az, hogy tényleg nem csajozok.
2013. okt. 25. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:

És? Akkor nem csajozni mész, engem nem izgat.

Anyukád meg most vagy hülyeségből mondja, vagy pedig nem túl ideális az anya-fia kapcsolat köztetek.

2013. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van itt Maglódon egy elvetemült csávó aki éjszaka\este fele több órát biciklizik, de nem százas :DD De ellehet vele beszélgetni, meg megvan a magához való esze :DDDD
2013. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19
2013. okt. 25. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha azt hiszi csajozol? Mit izgat? Mond neki, hogy igen anya. Beismerted kész, többet nem piszkál.
2013. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Közöld vele vér komoly arccal az összes rokon előtt, hogy nem tudod már magadban tartani, de te ilyenkor nem csajozni mész... mert inkább pasizol... aztán mikor meglepődik, sírva menekülj el, ülj bringára és haza se menj 2-3 óráig :)


hidd el úgy aggódik majd, hogy többet eszébe se jut majd ezzel piszkálni

2013. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!