Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magassarkúban randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassarkúban randira?

Figyelt kérdés

Szerintetek vehetek fel magassarkút randira, ha amúgy ritkán hordom? Szeretnék nőiesen kinézni!

Elvileg sétálunk kicsit a városban, majd bemegyünk egy plázába, de ez még alakul.

Szerintetek bírni fogja a lábam?


2013. nov. 2. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam, a te lábad...

Ha sétáltok akkor vegyél fel valami kényelmesebbet, úgyis leszarjuk mi van rajtad.

2013. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*Ja igen, ha pedig fiú vagy akkor lehetőleg NE.
2013. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

" amúgy ritkán hordom"

Nem hiszem hogy bírni fogja, de nekem személyszerint nem tetszik ha 1 lány magassarkúban van..

2013. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jaguar xddddd

szerintem lányról van szó, nem fiúról xddd

2013. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha nem szoktál magassarkút hordani, akkor annyira nem ajánlom... Rettenetesen tud fájni, ha nem szoktál hozzá. Főleg ha sétáltok!

Persze, ha ilyen pár cm-es magassarkúról van szó akkor nem hiszem, hogy baj lenne. De egy 7-10 cmesnél vagy még nagyobb....

Szerintem a pasiknak kiábrándítóbb, ha a csaj nem tud normálisan sétálni a magassarkúban mert fáj a lába, mintha sportcipőt venne fel. Te tudod.:D

2013. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan oszlop lábad van, mint azoknak a kapuzárási pánikos milfeknek, akik a plázákban botladoznak ezekben, azt javaslom ne. A -kényelem > divat- elvét vallom, szerintem sokkal lazább egy olyan csaj, aki sportcipőben jár.
2013. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nem bírja a lábad és tetszel a fiúnak akkor nem szükséges mert úgy is tetszeni fogsz neki és neked sem lesz sírógörcsöd a végén
2013. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha egyébként nem szoktál magassarkút hordani, akkor csak azért, mert randira mész, se húzd fel.

Kényelmetlen lesz valószínűleg, nem vagy hozzászokva, így sokkal kellemetlenebbül érezheted akár magad, ami rámegy a kedvedre is, mintha olyan cipőt vennél fel, ami egyébként csinos és kényelmes.

Én is ritkán hordok magassarkút, de van itthon magassarkúm, amit bizonyos alkalmakkor szoktam viselni, de én tudom magamról, hogy mennyit bírok vele. De egy sétálós napra nem igazán ajánlom.

2013. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok!

Nem tudom pontosan, hogy mennyit fogunk sétálni, ez majd alakul.

Nem olyan magas a cipő (4-5 centi). Viszont szoknyában szeretnék menni és nincs másik cipőm, ami illik hozzá, csak sportcipő meg nyári cipők.

Ha fáj a lábam, akkor úgy is mondom majd szerintem, hogy üljük le egy padra. Szerintetek gáz, ha ülés közben kibújok belőle?

2013. nov. 2. 11:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Mit csináltok a plázában?
2013. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!