Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú szerintem én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú szerintem én is neki mert keveregtünk de a haverja füzöget most. Ilyenkor mi van meg h van ez?

Figyelt kérdés
szex nem volt avval akit irtam hogy tetszik csak csók.meg tök jól elvagyunk mindig.mikor találkozunk van h velünk van ez a haverja is.egyszer egy barátnőmmel házibuliba mentünk összefutottunk velük.elhívtam őket is aztán utána a barátnőm meg a fiú aki most füzöget együttaludtak (nem volt köztük semmi)meg mi is.utána mikor megint taliztunk ez a fiú egy másik csajjal volt én meg vele aki tetszik.na és erre valamelyik nap elkezd fűzni a haverja.hogy én bejövök neki és felsorolta a jeleket amiből nekem ezt észre kellett volna vennem.mondtam neki hogy én nem gondoltam volna.nem vettem észre semmilyen jeleket meg ez szerintem furcsán jön ki én nem vele 'kevergek' hanem ugye a haverjával.meg ő a barátnőmmel volt el utána egy másik csajjal..erre ő azt mondta szerinte ebbe semmi furcsa nincs és hogy foglalkozott volna velem ha én a haverjával voltam el.igazából az lenne a kérdésem hogy mivel ők nagyon jóba vannak..együtt is laknak h akkor most a fiúnak aki nekem tetszik meg akivel eddig elvoltam mégse jövök be?nem akar tőlem semmit szerintetek?mert gondolom ez a haverja csak elmondta neki h bejövök neki meg h füzögetni fog..ezek szerint ő meg 'átengedett neki'? mert nem hinném h csak ugy a tudta nélkül rámjött volna ez a fiú..de akkor viszont nem értem eddig miért velem volt el mindig..lassan lesz megint egy 'közös tali' ahol mindketten ott lesznek és full nem tudom most kihez hogy viszonyuljak.kínos lenne ha én aki tetszik vele szeretnék majd foglalkozni de ő meg már 'átadott' a haverjának.remélem érthető amit írtam:D köszi előre is a választ.
2013. nov. 3. 05:24
 1/2 anonim ***** válasza:
keveregtünk HAHA
2013. nov. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na elolvastam miután magamhoz tértem a röhögéstõl... Talán mondd meg mindkét srácnak, hogy ha valamelyikük akar tõled valamit, akkor az hívjon el egy normális randira, ahol nincs ott egy 3. fél is. És mindkettõnek egyszerre mondd, aztán hagyd õket magukra, beszéljék meg egymás között a dolgot. Ha number 1 srác még nem tudott róla, hogy ketteske is hajt rád, hát most már fog.
2013. nov. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!