Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell csinálni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni, hogy egy lány szerelmes legyen belém? Egyáltalán kell valamit csinálni? Vagy ez úgyis csak véletlenszerűen alakul ki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
85%-ban az utóbbi
2013. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az vagy kialakul, vagy nem. Függ attól is, hogy éppen neki van e már kiszemeltje, szerelmes e valakibe mert akkor vaksi észre sem vesz mást. Ha nem, és szimpatikus vagy neki, kedves vagy hozzá, érdeklődő vagy vele szemben, van közös bennetek és kitartó is vagy akkor van esély arra, hogy beléd szeret.
2013. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor eddig már 85%-ban jó vagyok. Igaz, srácok?
2013. nov. 8. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:

el kell,hogy élvezzen veled.

nagyjából ennyi,más nem nagyon kell.

ha ezt eléred,akkor lehetsz a legnagyobb naplopó munkanélküli tróger,akkor is téged fog választani mindenki közül.

a véletlen a szerencse meg az ostoba tudatlanok szótárába való szavak.

2013. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddig, kb. 2x voltam szerelmes...

Egyszer egy olyan fiúba, aki nagyon szépen viselkedett velem, és megszerettete velem magát... aztán megláttam a jelenlegi barátomat és... végem volt! Első látásra bele szerettem, és bár bunkó volt eleinte, úgy sem adtam fel a küzdelmet, és kb. 1 évnyi kitartó munkámba került, míg valahogy levettem a lábáról, és azóta is együtt vagyunk...

Talán ez a második tartósabb és másabb és jobb... és a lényeg hogy igazi! Ez úgy jön magától, az ember ez ellen nem tud tenni semmit....

2013. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!