Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hajtsak rá a srácra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtsak rá a srácra?

Figyelt kérdés

Látásból ismertem évek óta, nyáron kezdtünk beszélni. Egy szorosabb kapcsolat kialakult köztünk.Nem tudom milyen fajta..

Visszahúzódó, érzékeny lány vagyok, előtte sikerült megnyílnom. Többször elhívott,mindig széles mosollyal várt, órákat beszélgettünk. Nagyon hasonló is az ízlésünk,érdeklődési körünk, világlátásunk. Úgy érzem, ő is megnyílt előttem. Szíve titkait elmesélte. Említette már, hogy örül, hogy ennyire hasonlítunk. Az utóbbi időben lelkileg sokat vívódott. Ez miatt nem vagyok benne biztos, hogy készen állna-e egy kapcsolatra. Nagyon jó barátomnak mondom néha, de szerintem ez több mint barátság. Hajtsak rá, vagy felejtsem el?:S:)

17/L



2013. nov. 8. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
csak úthengerrel
2013. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
haha... :)
2013. nov. 8. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen!!!
2013. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na de hogyan? Adjam valahogy a tudatára, hogy többet érzek barátságnál?
2013. nov. 8. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajtsak rá? Milyen új keletű hülyeség ez?! Küldj neki jeleket... Ha veszi a lapot és akar valamit akkor lépni fog. Ha nem, akkor ez van, el kell fogadni.
2013. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De milyen jeleket?:\
2013. nov. 8. 21:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Apróbbakat próbáltam..de szerintem nem vette.
2013. nov. 8. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
szemezz vele pl :) keresd mindig a társaságát, legyél hozzá kedves stb
2013. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!