Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet álmodozni egy lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet álmodozni egy lányról, vagy inkább valahogy menjek oda hozzá és próbáljak meg beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj oda.
2013. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj nekünk eldönteni, hogy te mit akarsz?
2013. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmű...
2013. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kecskeee. válasza:

Férfiak...

Persze, hogy menj oda hozzá beszélgetni! A végén még megbánod hogy csak álmodozol, és nem lépsz.

2013. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pfff... Ez most komoly? Mire mész az álmodozással? Amíg vársz, más lecsapja a kezedről, ráadásul nem is valószínű, hogy ő fog kezdeményezni. Szóval menj oda, leharapni nem fogja a fejed, egy beszélgetésbe még senki nem halt bele (még ha ez sokszor a lányok tudatáig se hatol el).
2013. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kettőt egyszerre kell!
2013. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na jó figyelj saját tapasztalatomról írok. Ugye én amikor meglátok egy olyan lányt aki tetszik főleg ha többször látom mindig csak álmodozok róla vagy is csak álmodoztam de soha nem léptem. Pedig szemeztünk is meg adtuk is le a jelet egymásnak tehát szinte egyértelmű volt a dolog, de bevallom akkor mindig már remegtem, vert a szívem, egyszerűen nem bírtam magammal és inkább elmenekültem, persze nem feltűnően. Amire már eleget álmodoztam és össze szedtem volna magam már láttam hogy mással van. Nem egyszer estem bele ebbe a hibába. A múlthéten is láttam egy szép lányt a buszon nagyon bejött szemeztünk is pedig nem vagyok az a jóképű fazon erre leléptem inkább mert féltem, pedig nagyon nagyon megbántam mert nagyon hasonlít valakire és szinte teljesen az ideálom egyszerűen bántam hogy nem ültem le mellé picit beszélgetni vele hogy legalább a kapcsolatot tudjam vele tartani mert az fix hogy soha többet nem fogom őt látni már, és ezt annyira bánom.

Jó persze régebben már léptem odamertem menni a csajokhoz, ismerkedni egyikkel össze is jött jártunk is vagy 1 évig, de sajnos tönkrement a kapcsolat de hagyjuk ezt azóta ugyanúgy félek én is odamenni lányokhoz. Hiába tehetném meg mert már csináltam és egyik sem küldött el a francba csak volt akivel nem jött össze, és volt akivel össze jött valami.

Senki nem fog odamenni hozzád nem repül a sült galamb a szádba ha akarsz valamit tenned kell érte. Én is számtalanszor mulasztottam el lehetőségeket más téren is a gyávaságom miatt mert nem mertem lépni, de megtanultam hogy ha akarok valamit tenni is kell érte, és meg is van az eredménye. egyből bekerültem egy tanfolyamra, és lett egy viszonylag jó munkám. Bár nem keresem magam hű de halálra de legalább szeretem csinálni, bekerültem egy jó társaságba elvagyok mint a befőtt.

Szóval lépj, menj oda hozzá, ne csak álmodozz mert ha nem lépsz akkor már csak álmodozhatsz a csajról és hónapokig bánni fogod hogy miért nem léptél. Ne legyél betoji tudom hogy nehéz de rá kell szánnod magad, előbb utóbb le kell győznöd ezt a félelmed mert akkor soha nem lesz párod! És az idő ketyeg!

2013. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én álmodoztam de már nagyon megbántam... :(


az első és utolsó szerelmemet "elszalaztottam" az álmodozással szóval csak bátran ;)

2013. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bátran, határozottan menj oda hozzá. Sok sikert:)
2013. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem mindenféleképpen próbálj vele valamiféle kapcsolatot létesíteni!:) egy próbát megér!
2013. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!