Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg/ kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg/ kezdeményezzek a lányoknál ezekben a szituációkban? A koncepciók lent.

Figyelt kérdés

Koncepciók:

a) diszkóban

b) edzőteremben

c) uszodában

d) városban pl. jön velem szembe az utcán



2013. nov. 17. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Magabiztosan, és normálisan.
2013. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Discoban: -he te, kinn' a segged!

Kondiban: cicababa segitsek felulest csinalni?

Uszodaban: *nyomd a viz ala, majd mikor majdnem megfullad, vedd ki a vizbol mondvan : ezek a mai krokodilok!

Varosban: cicus jossz 1 korre, porsche-m van

2013. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a)szia

b)szia

c)szia

d)szia

2013. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon poénos ....
2013. nov. 17. 19:29
 5/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A diszkóba a lányok is azért mennek, amiért te - fiút keresnek, izé, párt keresnek. Ott egyszerűen elviszed táncolni, és NEM mondod rögtön, hogy tetszik, azt úgyis tudja. Minél visszafogottabb vagy egyébként, annál érdekesebbnek látszol. Egy táncra kérd fel, és utána otthagyod. Aztán még visszamehetsz egy másodikra, harmadikra, később. Ha az látszik rajtad, hogy nőért lihegsz (bocs a kifejezésért), akkor elijesztesz mindenkit.

Edzőterembe és uszodába sportolni megyünk elsősorban. Edzőterem könnyebb, mert ott mindig lehet kérdezni, vagy tanácsot adni, még kéretlenül is, csak ne úgy, mint a Jehova tanúi, hanem csak röviden és továbbállsz. Onnantól köszönhetsz, de itt ne kezdj rögtön a tárgyra térni.

Uszodába nem járok, ott nehezebbnek képzelem, mert - hacsak nem kezdesz el fuldokolni, vagy inkább a nő - mi legyen az ürügy? Kérdezni az öltözőről? Uszómesterről? Hogy hol szabad úszni? mikor jönnek a pólósok?

Kérdezni mindig jó, mert az emberek (nők :)) szeretnek válaszolni.


Városban szembe. Ez a legnehezebb, kapásból leszólításra a legtöbb nő rosszul reagál, mert ennél mindenki többre tartja magát. Megkérdezed, hány óra. Hol van a Centrum. Valamit. De ha ebből tovább akarsz menni, akkor már szimpatikusnak kell, hogy legyél, különben elhajtanak....utcán a legnehezebb. Én még sosem jártam olyasvalakivel, akit az utcán ismertem volna meg.

"Baromira megtetszettél, nem jönnél el velem meginni egy kávét?" - erre mondjuk lehet, hogy leülnék veled egy kávéra...

(nyugi, öreg vagyok, csak elképzeltem)

2013. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

:)

Csellel. Nincs kutyád? Akkor eléred, hogy maguktól jöjjenek oda hozzád.

Vagy veszel egy járógipszet és segítséget kérsz. Egy hónap múlva bevallhatod, hogy csak ismerkedni akartál.

Úgy csinálsz, mintha keresnél valakit, vagy valamit. Segíteni is szeretünk.

Ha megvan a nő, aki tetszik és a kérdésed egy konkrét valakire vonatkozik, akkor lehet a zsebedben egy virág, elég a feje. Kezébe nyomod.


Miről álmodik a lány... :))

2013. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek és az utolsó válaszolónak :) Ezek alapján én is ötlöttem ki egy kettőt :D
2013. nov. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!