Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy már azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy már azért nem voltam szerelmes jó ideje egy lányba sem igazán, mert sokat csalótam a lányokban és volt egy törés, ami különösen megviselt lelkileg, egy lány miatt a padlóra kerültem?

Figyelt kérdés
Pedig mindig arra vágytam, hogy majd találok egy lányt, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, nagy szerelem lesz köztünk és a sors fura fintora, hogy most lenne egy ilyen lány, én még sem tudok érezni semmit sem iránta, pedig szép lányról van szó, sőt van még egy, aki most nem rég jelezte, hogy kezd belém szeretni, de én iránta meg csak sajnálatot érzek, mert ami történt vele az szörnyű dolog, de mégsem tudok belé sem szeretni csak a lányok testét kívánom, csak a szexre vágyom, nem értem mi lett velem, már volt hogy sírtam is, mert fáj, hogy ilyen lettem, ilyen érzéketlen, hogy csak a szexre érzek vágyat, a szerelem meg mintha kihalt volna belőlem, pedig olyan jó lenne, ha én is tudnék szeretni, szerelmes lenni újra.
2013. dec. 4. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet hanem biztos! vagyunk így páran...
2013. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is igy vagyok...

majd találsz olyat akibe beletudsz szeretni oszt kész! (vagy leszel strici! xD)

2013. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerös.

22L

2013. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!