Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha a pasi nem olyan népszerű mint ti és még kicsit visszahúzódó is?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 17:59
 1/6 kendrazoltan ***** válasza:
Te vagy az, Csobot Adél? xD
2013. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok népszerű, de volt olyannal pasim, aki még nálam is visszahúzódóbb volt és nagyon nem volt jó. Igazából sok mindenben megértettük egymást, és kitűnő egy barátnak, de igazából semmit nem mert kezdeményezni, a csókot is én kezdeményezte x találka után, és ahogy utólag visszahallottam megtudtam, hogy belém szeretett, és haragudott rám, amiért én ezt nem vettem észre és nem léptem. Na azért ez így már picit sok volt.
2013. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
olyan*
2013. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Nekem is volt egy olyan pasim aki nálam is visszahúzódóbb volt, de azért kilehetett őt mozdítani helyekre, és azért kitudott ám kelni magából.

Persze amikor randizgattunk, az elején még picit félénkebb volt de picit lökdösni kellett és belejött a dolgokba :)

Nem nagyon mert kezdeményezi de azért oda tette ám magát. Az első csókot én kezdeményeztem de csak egy egyszerű szájra puszival, amit élvezett is aztán megölelt közben, simogatott, majd amikor már komolyabbra fordultak a dolgok, szépen lassan megnyílt előttem, és már ő kezdeményezett szinte mindig.


A baráti társaságokban nem olyan népszerű bár sokan bírják, nincs senkinek sem problémája vele, egy gondja van hogy kicsi az önbizalma a drágámnak de azért halad a jó út felé :) Aki szimpatikus neki az előtt megtud ám nyílni, nem rossz ember ő, sőt nagyon is jó ember, de megvolt rá az oka hogy ő miért volt ilyen, sajnos régi gyerekkori rossz élmények, nem csoda hogy ilyen lett 20 évesen, de én biztattam őt, bekerült a jó társaságba és már kezd feloldódni.

Az ilyen pasikkal türelmesnek kell lenni és picit lökdösni őt, nem az kell hogy minden esetben a nő kezdeményezzen mert azért ők is tudják ám a dolgukat csak ugye vagy nem voltak még nővel, vagy rossz tapasztalatuk volt minden téren és ezért fordulhattak így be. Fene tudja ezt senki nem fogja megérteni igazából, de őket is ugyanúgy ember számba kell venni, mert lehet az elején furcsa lesz hogy picit lökdösgetni kell őt, de belefog jönni és ez később triplán is visszaköszönhet.

2013. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy herótom van a sztárjelölt és a népszerű emberektől, ezért nem zavarna.
2013. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, mivel eléggé társaság közepe típus vagyok, hát nálam nem nehéz visszahúzódóbbnak lenni. :)

Volt olyan kapcsolatom, ahol a partnerem volt a középpontban, és emiatt én egy kicsit inkább visszahúzódtam, de nem éreztem jól magam ebben a helyzetben...

2013. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!