Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a párok, akik a hagyomány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok, akik a hagyományos értékítélet szerint csúnyácskák, szépnek látják egymást, vagy egyszerűen elfogadják egymás hibáit?

Figyelt kérdés
Nyilván valamennyire szubjektív a szépség, de azért nem véletlenül van egy általános vélekedés arról, hogy mi a vonzó. Szerintetek az ilyen párok egymást valóban szépnek, vonzónak látják egymást, vagy csak megelégszenek, mondván, "ez az ő szintjük"?
2013. dec. 18. 16:14
1 2
 1/11 Zslt ***** válasza:
Sztem ez mind egyszerre.
2013. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szépnek látják egymást.

Nekem van egy ilyen ismerősöm :) És őszintén szépnek látják egymást a párjával. Legalábbis a külvilág felé nagyon ezt sugározzák, de nem hiszem, hogy megjátszanák magukat.

2013. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha valaki igazán szerelmes akkor a számára a legszebb és legtökéletesebb nő a barátnője, avagy a férfi a barátja.
2013. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szépnek látom a barátom, mikor legelőször láttam, akkor is tetszett és vonzódtam hozzá. A hagyományos értékítélet szerint szép emberek sosem tetszettek, nem olyan az ízlésem, mint a többségnek. Én nem tudom szép vagyok-e vagy csúnya, barátom szerint szép, meg utcán is próbáltak már velem ismerkedni, szóval csak nem lehetek olyan ronda.
2013. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, olyan is. Én akit szeretek, szépnek, vonzónak látom.
2013. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sztem egyéni dolog ez, szép ember is láthat szépnek csúnya illetőt akkor ha szerelmes. Plusz lehet hogy elfogadja a másik hibáit.


Másrészt meg csúnya ember is képes mindig "jobbra" vágyni, én is voltam sajnos így, hogy volt barátnőm, aki jól nézett ki, de mégis belsőre nem volt meg az a plusz és ezért mindig másra vágytam legbelül.

2013. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszer haverokkal voltam, megláttam egy lányt, mondom, aranyos lány, erre haverom, te hülye vagy nézd már mekkora orra van, pedig szerintem pont jó orra volt és cuki volt és kiáltam a véleményemért. Aztán láttam, hogy a lány felém nézett és mosolygott, szerintem tetszett neki, hogy megmondtam, hogy bejön nekem és kiáltam érte haverommal szemben. :D De azért általában aki szép az sok fiúnak bejön sajnos, azt tapasztalom, de vannak ritka kivételek is, talán tényleg van olyan, hogy egy csúnya ember megszépül, ha jófej jellemre, de azért szerintem ez inkább az átlagos embereknél működik, egy nagyon ronda valakihez én sem tudénk vonzódni.
2013. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív, ennélfogva olyan nehéz elfogadni, ha két ember szépnek látja egymást?
2013. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Voltak ugyan kapcsolataim régebben is de ettől függetlenül:


Engem a férjemen kívül soha senki nem tartott szépnek, mivel nagyon nem vagyok az a kategória... a szó általános értelmében. Sőt, még a családom se érti hogy választhatott engem....Nyilván ez ízlés kérdése is egyébként...


Ő mégis szépnek lát, és ezt a fizikai vonzalma is bizonyítja, amit nem lehet letagadni...és megjátszani sem... amikor egy ártatlan csóktól, egy öleléstől, vagy akár egy két nyakpuszitól úgy vigyázzba áll a szerszáma hogy öröm nézni:)


Én meg simán olyan helyesnek látom őt amilyen, mert tényleg az. Nem csak szerintem...


Szóval nála ez a dolog tényleg működik, szerelmes a lelkembe, és fizikai vonzalmat érez irántam emiatt, mert így szépnek látja a külsőmet is. :)


27/N

2013. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem sok rondának pasi bejött. mármint mások mondták azt:D én azt gondoltam róluk, hogy iszonyatosan szexisek:D
2014. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!