Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze akarok jönni egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarok jönni egy csajjal, el is hívtam moziba elis mentünk tők jó érzetűk magunkat, utána elmentünk egy szórakozó helyre és ott oda tévedt egy ismeretlen csávó, a a csaj meg elment vele beszélgetni. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

kisé nem tecet. de utána hazavittem és de nemis hoztam a témát elő

Hanem egy szerűen nem kerestem de ő felhívót hogy haragszok-e.

mondta ne haragudjak nem történt semmi kőztük kérdeztem lesze ismétlése ennek igent mondott majdnem ősze jőtem vele csak valahogyan kiderült miközben velem találkozgatott avval a csávóval közbe 1 hétig járt és még leis feküdt vele ezek után hogyan nézek a szemébe ilyet nehéz elfelejteni de nagyon bánya hogy ilyet csinált de ám ezek után mégis ősze akar ok vele jönni nem birok nélküle leni mit csináljak? agyam a fenébe vagy mi írjatok valami véleményt de nem a beszokásokra vagyok kíváncsi (ez morális dolog amit csinálok)


2008. júl. 14. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a fenébe

Ha most ez csinálta szerintem később is megcsinálná neked meg folyamatosan azon járna az eszed amikor nincs veled hogy most vajon éppen kivel és mit csinál. Inkább most rendezd le magadban az ügyet mint később nehezebben

2008. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nem ójan egy szerű mett nagyon belezúgtam, és nem tudom elfelejteni. (szerintem nem vagyok normáis)
2008. júl. 14. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

hajtsd el igen messzire!

(+ egy jótanács: tanulj, tanulj, tanulj - mert a helyesírásod borzalmas....)

2008. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

figyi velem is valami hasonló történt


elkezdtem járni egy sráccal de ő megcsalt én megbocsáltottam neki.

de miközbe velem járt más lányoknak olyat írt hogy "szeretlek"és hagytam.végül csokolozot a legjobb barátnőmmel akkor betelt a pohár és szakitottam vele.most 3hónapja hogy dobtam és még mindig szerettem és vissza akarom fogadni de NEM FOGOM.

sikererülni fog elfelejteni TUDOM


én azt ajánlom hagyd a csajt,egy idő után túlteszed magad de az a lényeg hogy járj el a haverjaiddal szórakozni és meglátod elfogod felejteni


HÁT REMÉLEM SEGITETTEM

2008. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
ezekszerint nagyon szereted őt.beszélj vele és ha azt látod rajta hogy tényleg nagyon megbánta az egészet akor mondd meg neki h még mindig tetszik stb.lehet még ebből valami,de szerinbtem jól gondold meg hogy mit csinálsz mert ha egy lány 1 het alatt lefekszik valakivel akkor lehet hogy nem is olyan mint amilyennek te gondoltad...sok szerencsét!("második esély csak a filmekben van"de én nem hiszek ebben!...)
2008. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Az ilyeneket hagyni kell a nyomorukban megfulladni ez egyértelmü! ezen ne is gondolkozz tovább
2008. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szar dolog, hogy szereted és mégsem jársz vele, de ez a jó megoldás, mert ha elkezdtek járni és megtudod, hogy megcsal (márpedig megfog), az még szarabb lesz!
2008. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen csajjal nem sok értelme van komoly kapcsolatot építeni. Én tutti hagynám a fenébe, mert ilyen csajba nem tudnék bízni már. Szerintem.
2008. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én meg próbáltam már el felejteni de bemegy, mert ha nem hívom fel 1 hétig ő, megkeres, hogy mit csinálok meg minden és megint találkozgatunk ez nem valami jó
2008. júl. 15. 16:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami jó?? Hát akkor állj a sarkadra b@szdmeg! Döntsd el végre: férfi vagy, vagy papucs? Ha jó, hogy kínzod magad, akkor találkozgass vele, ha az eszeddel gondolkodsz, akkor rájossz, hogy nem kell egy olyan csaj, aki össze-vissza megcsal, de ha neked ez jó, akkor válaszd a szenvedést!

Döntesd el! Férfi vagy?? Akkor viselkedj is úgy!

2008. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!