Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fősulis, egyetemista szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fősulis, egyetemista szebb lányok, akik mellékállásban prostiként dolgoznak, mennyire válogatósak és szájhúzogatósak, ha egy nekik nem tetsző fősulis srác (nem kövér, csak nem szép arcú) megy hozzájuk egy légy ottra?

Figyelt kérdés
Volt valakinek ilyesmi tapasztalata? Mert olyanról már hallottam, hogy szopni nem nagyon szeretnek. Meg grimaszolnak, alkudoznak stb. Most nem pisi-kakaszexre gondoltam ezt, hanem a sima szexnél is nem mindenkivel hajlandóak csinálni (most nem 60-70 éves tatákra gondoltam, hogy csak azokat nem kedvelik). Valaki?
2014. jan. 2. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy húzza-e a száját a prosti? Nem feleségül venni mész oda gondolom.
2014. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyanról is tudok, akihez feleségük mellett feljárnak ilyen tőzsdepasik, és aki a legjobban megtetszik a lánynak, azzal heti egyszer-kétszer ágyba bújnak és fizet heti 40-50 rongyot neki az a családos, gazdag pasi. A többivel meg utána már nem foglalkozik, ez nem túl diszkriminatív?
2014. jan. 2. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az oka annak, hogy nincs barátnőd?
2014. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most a neten olvasgattam kicsit, és azt írták, hogy a kuncsaftok többsége 45-60 közötti elvált jól szituált férfi, akik egymás között cserélgetik az ilyen kis huszonéves egyetemista prosti lányok számait.
2014. jan. 2. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se vagyok jó pasi, valószínűleg ezért is voltam prostinál, hiszen olyan lánnyal amilyennel szerettem volna nem jött össze a dolgok sose.

Ha ápoltan mész oda akkor nem lesz baj.

Pont ez a lényeg, te fizetsz érte , ez egy szolgáltatás, nem barátnőhöz mész, hogy húzza a száját.

Ha húzza a száját akkor hagyd ott és menj másikhoz de ez elég ritka szerintem , mert aki ilyet csinál annak utána nem sok kuncsaftja lesz és lehúzhatja a rolót.

Velem rendes volt mind a 3 lány akinél voltam és ők is ilyen 20 év körül voltak mint én. Addig amíg nem vagy undorító addig nincs baj végül is nem a két szép szemedért van veled együtt hanem a pénzedért.

Ha további kérdésed van írhatsz privátot.

Hajrá

2014. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!