Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek is puhánys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek is puhányság ha egy férfit megütnek, provokálnak, és nem üt vissza?

Figyelt kérdés
Hogy védjen meg titeket egy ilyen férfi?

2014. jan. 6. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szituációtól függ.
2014. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogyan.


Ha pl kap egy szépet az arcába,vagy az oldalába,akkor üssön vissza.

Bár ha egyedül van és 5cigó támadta be,akkor inkább tényleg spurizzon..


Mert bizonyos esetekben tényleg jobb a nyúlcipő.

2014. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ciki vagy nem.. két helyről is repülnék ha 8 napon túlit szerzek valakinek... :)
2014. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Én nem szeretek verekedni.Ha beszólnak vagy provokálnak se szoktam verekedni.Persze attól is függ miket mondanak,DE a családomért és barátnőmért bármit.Már voltam egyedül is öt ellen az a barátnőm miatt.Ahol tört csont is...nem az enyém.
2014. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

nincs önbizalma, régen én is ilyen voltam kis időre utána változtattam ezen most már akárkinek visszaütök, olyan szinten ha megrúg nekik kapufa vagy ha adnak nekem 1 pofont

hogy fog megvédeni? így sehogy...

F

2014. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ténylek szitutól függ. Csak azért nem ütött vissza mert nem mert vagy mert volna, de úgy gondolta, hogy ebben a szituban nem lenne okos döntés és volt annyi önuralma, hogy ne tegye meg? Mert nem mindegy.
2014. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


EGY: Először is, felelős vagyok magamért, mint felnőtt ember meg tudom védeni magamat. Ez nem a közel kelet hogy pasi nékül az utcára se merjek menni. Ha biztiőr kell mellém, annak fizetni fogok és szerződése lesz.


KETTŐ: Azért mert valami baromnak verekedni van kedve, még nem vagy feltétlen köteles leállni bunyózni vele. Verbálisan is el lehet küldeni, vagy eleve le se állni vele ha olyan a helyzet.

2014. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Első vagyok. Jobban kifejtve.

Ha én veszélyben vagyok és nem tudjuk kikerülni, akkor elvárom, hogy a párom legalább megpróbáljon megvédeni, ugyanakkor én se hagynám harc nélkül a dolgot.

Ha valamiféle sértés érkezett, akkor egy ügyes verbális visszavágás tökéletesen elég.

Ha túlerőben vannak, vagy ha elkerülhető a bunyó, akkor ne álljon le harcolni, a provokációra meg a fent említett módon kell reagálni.

2014. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy visszafogott, és ha vele csinálják tűri, egyébként pedig ha arról van szó, akit szeret, akkor egy tigris, vagy pedig mindig ilyen...
2014. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
+bölcsesség is benne van
2014. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!