Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is van olyan akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van olyan akinek napjában többször is megnézitek a face-s profilját?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elfelejteni ezt asrácot, hiába hogy nem jövök be neki meg nem akar tőlem sztem semmit. Bármikor belépek face-re ő az első akit megnézek hogy be van-e jelentkezni, ha nincs akkor mikor volt fent utoljára, vagy 1 nap többször is megnézem a profilját hogy van-e valami változás stb.


Veletek is van ilyen?


2014. jan. 8. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Dettó, csak lányoknak. Vagy itt az üzeneteim...
2014. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vAN.,csak nálam az a ciki hogy Ő nem igazolt vissza de azért nézemm
2014. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, a barátnőmét nézem meg kb félóránként:3 15/F
2014. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nincs facebookom :D
2014. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, velem is ez van :D Pedig ő nem szokott minden nap kiírni dolgokat, van, hogy 1 hétig sem, mégis napjában többször megnézem, meg azt is mindig, hogy fent van-e chaten, pedig úgysem fogunk beszélni. Én már alig várom a nyarat, mert minden nap találkozni fogunk :D Lesz még egy esélyem, hogy próbalkozzak.

Nem tudom veletek mi a helyzet, de eén maár majdnem 3 hoónapja nem laáttam meég legalább ennyi ideig nem is fogom :( beszélni is karácsony előtt beszéltuünk utoljára és már nagyon hiányzik :(( pedig meg lett volna az esélyem, hogy összejöjjünk, de én elszúrtam, viszont ha kapok tőle még 1 esélyt, kegyetlenül ki fogom használni :P

2014. jan. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!