Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak miért az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért az olyan barmok jönnek be, akik előbb ütnek, utána kérdeznek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen keménykedő vadbarmot látok! Mindenek van csaja!

A nők miért gerjednek az erőszakoskodó állatokra? Jó, hogy nem őket verik meg, hanem a palijuk másokat?



2014. jan. 20. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért is kell általánosítani?
2014. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem minden lánynak, és akinek ez jön be az meg nekem nem kéne... tehát tökmindegy
2014. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig igaza van a kérdezőnek, mondom én nyugodt, szelíd, érző szívű gyerekként, aki egy lánynak sem kell, pedig szoktam is kezdeményezni, de tényleg mintha valami bunkó, erőszakos, agresszív fiúra vágynának a lányok
2014. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Genetikailag így vannak kódolva. Ha hibáztatni akarsz valakit, akkor azt hibáztasd, aki így kódolta őket.
2014. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig nincs igaza a kérdezőnek. Mondom én, akinek szelíd, nyugodt, érző szívű pasijai szoktak lenni. Most is az van.

De vannak olyan nők, akiknek az jön be. Általában hasonló az értelmi színvonaluk az adott pasiéhoz.

2014. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!