Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milért lesz egy normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milért lesz egy normálisnak mondható lányból, hülye pitsa?

Figyelt kérdés

Osztálytársam az elején még normális volt. Kicsit emós, darkos, mindig fekete cuccokat hordott, meg fejhallgatóval mászkált, sportcipő farmer... Volt egy egyedi stílusa, sok féléből egy kicsi.

És most l

áttam régi képet az osztályról Facebookon, és most vettem észre! Eddig fel se tünt, mert szépen lassan változott mindenki, és nem tünt fel, csak most!



És most már olyan lett, mint akiket ki nem állhatott! A "pitsák", akik sminkelnek, folyton a külsejükkel foglalkoznak, isznak, buliznak, Facebookon 300 party fotó...


Ő is magas sarkút hord már, festi a haját, ráadásul vasalja, toppokban járkál, meg már Ő is úgy beszél mint ők.

Most sincsenek jóban ezekkel a lányokkal, de elég hasonlóak lettek!


Miért lesz valakiből ilyen? Előtte utálta ezeket a lányokat, folyton le "pitsázta" őket!

Ez a divat?



2014. jan. 24. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbál beilleszkedni.
2014. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert rájött, hogy mi kell a fiúknak
2014. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Népszerű akar lenni. Igénye van rá, hogy rá is felnézzenek és azok közé akar tartozni akikre valamiért felnézett. tudod az utálat és a szeretet közt vékony a határ. Nem lehet, hogy azért utálta eddig őket, mert titokban szerette, de nem tudott olyan lenni, és lassan lopódzott közéjük?

Mert nekem ez a gyanúm. Nála nem volt őszinte, hogy utálja őket. Mondta, mert nem tudott közéjük tartozni de valahova máshova akart. Így az ellenzők közé sorolt be, de úgy fest volt lehetősége vagy valami más útja, hogy közéjük jusson. Ez van. Az emberek változnak. Ő pitsásodott.

2014. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod, a tinikori rettentő szélsőséges megnyilvánulások általában gyerekes, magamutogatások, amik később elkopnak. Még a legkeményebb metalos gimis csaj ismerőseim sem járnak már általában zenekaros pulcsiban és bakancsban - és ez nagyon jól is van így, mert a felfogás nem a külsőségekben kell, megmutatkozzon!


Egyébként meg egy p1csa nem attól p1csa, mert tűsarkút hord, bulizni jár, vagy sok fényképe van fb-on. Ezek ilyen gyanús jelek, de nem erről van szó. Az atomrokker gimis csajok többsége pontosan ugyanakkora p1csa, mint a plázacicák, csak éppen egy másik hajóban eveznek ugyanabba az irányba. Számukra nem a versace a márka, hanem a martens. Nem kivágott topot, hanem fekete zenekaros pólókat és bőrkabátot húznak. Nem az izmos bicepsz, hanem a hosszú haj hozza őket lázba. Nem kleopátra fazonra sminkelik a szemüket, hanem fekete gyászkeretbe húzzák. Nem az elit diszkó előtt hánynak részegen, hanem a tankcsapda koncert közben.


És persze rettentő módon utálják a diszkós p1csákat, de amúgy meg ugyanúgy nem lépnek ki az utcára smink nélkül, ugyanolyan felszínesek, ugyanolyan elkényeztetettek és életképtelenek és még sorolhatnám, de a lényeg, hogy pont ugyanolyanok. Legalábbis én többnyire azt tapasztaltam, hogy csak a felszín más, minden más ugyanaz.


Az osztálytársad valószínűleg azért volt ilyen "egyedi" (azért az idézőjel, mert bár kevesebb futkos belőle, bizonyos körökben az általad leírt öltözködés tizenkettő egy tucat, semmi egyéni nincs benne) stílusú, mert meglátta valakin, és lemásolta. Aztán később más szelek fújtak, és akkor meg mást kezdett másolni. Mert tinikorban így működik ez. Aztán ahogy felnőnek, szépen mindegyikből átlagember lesz, mert ezek nem valóságos stíluselemek, csak tartozni akarnak valahová és magukra hívni a figyelmet.


Láttam én már olyan átalakulásokat, hogy el sem hiszed: bomber dzsekis, tejfelszőke neonáciból mszp-s politikust, dühöngő, verekedős punk csajból igazi diszkókirálynőt, mániákus straight edge követőből goa bulikat szervező narkós partiarcot és még sorolhatnám. A tizenéves kori hóbortok nagyjából ennyit mutatnak meg valaki egyéniségéből, szóval ennyire érdemes megrökönyödni is rajta.


Ja, és utálta az ilyen p1csákat? Egy csomó olyan ember látni, aki csak irigységből fikázódik, mert ő is olyan szeretne lenni, csak nem mer, vagy nem tud. Aztán az első adandó alkalommal szépen ideológiát vált, és ennyi volt. A csajoknál ez amúgy is nagyon tud menni: a csúnya kislányok szidják a szép kislányokat, mert kiközösítik őket, aztán az egyik valamiért bekerül a bandába, és már ő is szidja az egykori "barátnőit" és letagad mindent. Így megy ez.

2014. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát ezesetekben amiket az előttem lévő írt, jól felkeltette a figyelmem. Viszont nem magam védem mivel én fiú vagyok, hanem a kishúgomat próbálom majd rendesen megtanítani hogy ne csatlakozzon diszkós prostikhoz meg ilyen egyéb tinédzseres hülyeségekhez.
2015. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!