Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 18 éves fiú vagyok. Nem vagyok valami csajozós. Nincs is szerencsém a lányoknál. Van egy lány, a szomszédom. Már kiskorom óta ismerem. Helyes, szép lány, nem nagyon beszélgettem vele, mert túl jó hozzám, és egy hozzá hasonló lány szerintem nem is foglalkozna velem. Hazafele a buszról beszélgettünk, végül 1 órán át is beszélgettem vele a ház előtt. Kiöntötte minden bánatát, elmondott minden magán ügyét, párkapcsolati gondjait stb. Tehát minden olyat ami rám egy cseppet nem tartozik. Olyan volt mint a legjobb barátnők, mint amikor elmondják a bánatukat egymásnak. Jelenleg nincs barátja, de szomorú a tönkremenő kapcsolata miatt. Aztán megkérdezte hogy holnap mely busszal jövök haza. Hogy beszélgessünk majd megint. Ekkor apám pont kiszolt az ablakbol hogy miért nem jövünk be, miért fagyoskodunk ott kint, persze a lány azt mondta hogy már indulni készül, erre apám azt mondta hogy a gyerekkori fényképeket megmutogatná. tehát a vége az lett hogy elvileg holnap után eljön és megnézi, mert akkor úgyis 1 busszal jövünk. Nem tudom, szerintetek akar tőlem valamit?

#randi #csaj #szerelem #akar #lány szerintetek
2014. jan. 27. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
hát azt hiszem, hogy fogalmam sincs
2014. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mr. Truth ***** válasza:
Pacsi apádnak :)
2014. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2.

Pontosan :D

2014. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Lehetséges. :) Nem menne el hozzátok, ha semmit nem szeretne. Viszont lehet, hogy több idő kell neki komolyabb lépéshez, mivel nemrég lett vége az előző kapcsolatának.
2014. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De az nem lehet hogy csak illendőség miatt jön el? Mert ha már 1x meghívták, csak nem mond nemet. De azétt a beszélgetés közben elmondta azt is, hogy ki tetszik neki stb. Bár testbeszédéből itélve zavarban volt. Fejét lesütötte, egyik lábával a havat rugdosta időnként.
2014. jan. 27. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ezt faterodtól ő nagyon vágja a témát :)
2014. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neki szimpatikus, és örülne neki ha összejönnék vele. Gondolom azért is hívta be... De ő se tud konkrétat.
2014. jan. 27. 17:43
 8/10 anonim válasza:
Nm tudom
2021. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenesetre én türelmes lennék vele, biztos hogy valami megmozdulna. Az ilyen frissen szakítottakkal pedig nagyon tapintatosan kell!
2021. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az utolsó kettőnek talán, figyelnie kéne a dátumot. 2014!
2021. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!