Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is van ilyen problémája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van ilyen problémája? (Meleg téma). És hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

16 és fél éves fiú vagyok. A csinos csajok és a helyes fiúk is tetszenek, sok csinos csajt látok és ismerek akiknek betenném... de ha látok egy helyes fiút, akkor nem bírom megállni, h ne nézegessem... még nem voltam lánnyal, sőt még barátnőm sem volt, feminim is vagyok:/ Nem vagyok biztos magamban. Másnak is van ilyen problémája? Hol ismerkedhetnék meg vajon, közel velem egykorú, hasonló problémával rendelkező fiúval/fiúkkal?

(16,5/F, Budapesten lakom)

Köszönöm az értelmes válaszokat és a segítséget.



2014. jan. 31. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Szreintem az agyadra ment a sperma, szerezz egy csajt mielőtt más farkát veszed a kezedbe
2014. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen, mindenki így van vele!

Csodálatos példa, hogy egy ismerősöm, aki egy idős veled, egy év után közölte velem hogy meleg. Itt a gyakorikerdesek.hu weboldalon ismertem meg. Javaslom, az Önimsereti Kérdések kategóriát! Onan van két haverom is, akiről aztán kiderült olyan melegek mint én.. :o

2014. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
96%
Planetromeo szerintem az egyik legjobb ismerkedős oldal , én is ott ismertem meg a barátomat pont annyi idősen mint amennyi most te vagy és már 2 éve együtt vagyunk.
2014. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha gondolod írj 14/F/BI BP :-)
2014. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 necro ***** válasza:

üdv kérdező :)


hát elég érdekesen írtad le ezt a történetet XD :) de azért jópofa XD


hát ilyen esetben kb tudom ajánlani én is a rómeót bár ott nem árt óvatosnak is lenni mert előfordulnak becsapós emberek is de az az oldal eléggé a sexrandira megy nekem pont ez a bajom vele


én oda 17 évesen regisztráltam és már 19 vagyok ahoz képest nekem ott semmi nem alakult de ebbe naz is benne van hogy én nem mentem bele a sexrandikba

2014. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Biztos élveznéd ha egy alfa lenyomna az ágyra és belédrakná. :P
2014. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!