Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók az első randin?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk meg volt a randi és mentek haza, és hazakíséred a lányt/haza kísérnek akkor ti mit szólnátok ha elköszönésként megcsókolnának/csókolnátok?


Fiúk - Ti meg csókolnátok a lányt?

Lányok - Ti hagynátok? vagy örülnétek neki?


illetve ha lány vagy kezdeményeznél?


2014. febr. 1. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hány évesek az illetők.
2014. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha már régebb óta alakulna köztünk vmi, jól sikerült a randi és ismerem, akkor hagynám és örülnék is neki

én nem kezdeményezném, elsőn biztosan nem

2014. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha régóta ismerem, akkor örülnék.
2014. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit nevezunk elso randinak? Mert ha csak egy netes ismerkedes utani elso szemelyes talalkozorol van szo, az meg nem randi. De ha valoban randi volt, azert is talalkoztatok es jol is ereztetek magatokat, ha raadaskent meg is beszeltek egy kovetkezo talit, akkor szerintem nem csak rendben van a csok, de kell is.


Valojaban a csok az az elso dolog, amitol egy kapcsolat tobb lesz baratsagnal.

2014. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a kezdeményezés dolog... ugyanúgy megteheti a lány is.

Ha tetszene a pasi és kedvelném/szeretném, akkor megengedném, felesleges nézni ilyenkor, hogy mikor illik, meg mikor nem... ha jól esik, csináld, ennyi.

2014. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én lányként nem szoktam az első csókot kezdeményezni. Ha jól sikerül a randi, vonzódunk egymáshoz, és nem töketlen a fiú, akkor valószínűleg nem kell, hogy én kezdeményezzek. Egyébként is lehet érezni szerintem, ha minden adott a csókhoz. Ha nem volt olyan jó a randi, alapból nem kezdeményeznék csókot, ha meg töketlen a fiú (nem rossz értelemben!), akkor sem, mert akkor lehet, hogy elijesztem szegényt.. Meg azért, fiúbarátoktól úgy hallom mindig, hogy jó érzés, ha ők kezdeményezik azt az első csókot. :)


Ha jó volt a randi, van közös témánk, tetszik, akkor örülnék a csóknak, és hagynám. Ellenkező esetben nem.

18/L

2014. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Itt senki sem hallott még a herpeszrol?
2016. okt. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!