Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők a férfiak előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a férfiak előnytelen arcát itt a gykn miért állandóan csak azzal asszociálják, hogy elburjánzott a pasi arcszőrzete, zsíros a haja, kövér arcú, és pattanásos? Mintha más nem is létezne.

Figyelt kérdés
Pedig legtöbbször legkevésbé sem ez a gond, hanem pl egy nagyobb homlok, túl nagy állkapocs, nagy orr vagy nagy fülek, szúrós szemek és sorolhatnám. Itt az összes nő csak azzal köti össze a nem jóképű pasi fogalmát, hogy nem ápolt az arca és jó a haja stb. De mikor elküldi a pasi a képét, amin látszik, hogy törődik az arcával stb, akkor is rávágják a nők mind, hogy áááááááááááááá, nekem nem jön be. Aztán megmagyarázni már nem tudják, mert jó a pasi haja, nem szőrös, nincs összenőve a szemöldöke, nem pattanásos stb. De megy a ködösítés ezerrel. Magyarázni pedig képtelenek a nők, hogy miért nem. Ez olyan, hogy egy év szinte mindig (néha 366 nap) 365 nap, és erre az a válasz, hogy csak. Holott tudjuk, hogy összetettebb az ok, a Nap és a körülötte való keringés is ott van. De könnyű csak azt mondani, hogy nem és kész. Képtelenek logikus dolgokkal alátámasztani, soha nem tudják itt sem és ezt szinte mindig sérelmezik a fiúk, hogy miért nincs konkrét válasz, csak annyi, hogy nem és kész.
2014. febr. 6. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?? Most szerinted az fair,hogy ha valakinek egy kicsit nagyobb az orra,és azért fikázzák? Amiről a legkevesebbet tehet?! A pattanás,zsíros haj,meg az ilyesmik,nem genetikai adottságok,azon amin csak tud változtathat az ember,szóval a hanyagságért valóban lehet fröcsögni egy kicsit jogosabban.
2014. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, hogy nem tetszhet mindenki mindenkinek. Ennyi.
2014. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aztán ha a szegény, mindig kikosarazott pasi szeretné számonkérni, hogy mi a gond vele, akkor szinte minden nő fel van háborodva, hogy mivel ő nő, hogyan lehet rajta bármit is számon kérni, kikéri ezt ő magának. Aztán jön még 10 másik önérzetes csaj, aki védi a női nemet és kiderül, hogy szerencsét pasi a szemét, hogy szeretne tisztán látni. Mert azért valljuk be őszintén elég kevés full igénytelen szőrös arcú, zsíros hajú, pattanásos huszonéves pasi van. Többség törődik magával, nem ezek az indokok náluk.
2014. febr. 6. 16:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Már rég nem arról van szó, hogy mindenki mindenkinek, mert a legtöbb pasi örül, ha 100 ból 1 nőnek tetszik (rengeteget tudok aki igényes, mégsem kell egyetlen nőnek sem), legkevésbé sem akar minden nőnek tetszeni.
2014. febr. 6. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondtam bakker, küldj képet, hiába teszel fel még ötmillió kérdést!!!!!!!! Azért kérdeztem h ez mit jelent, mert nem tudtam, h mire gondolsz, vagy már azt is elvárod, h a gondolataidban olvassak? a pattanásos bőr, csak egy példa volt, érted??? egy PÉLDAAAAA!!!!!!! nem a példa a lényeg... de h emiatt új kérdést kiírni, lol....
2014. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy ezzel a kérdéssel azt feltételezed, hogy másokat különösebben érdekel, miért nem nézel ki jól. Elárulom a titkot, ez csak téged érdekel, mások le se szrják, csak próbálnak tippeket adni, amivel javítani lehet a helyzeten.

Mi az, hogy számon kéred miért utasítanak el? Azt, hogy valakihez vonzódsz-e nem lehet erőltetni, de a stílusosod is elég idegesítő.

2014. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked pedig a válaszod nagyon bicskanyitogató, mert én semmilyen rossz stílusban nem írtam, csupán a nagy igazságot mondtam el.
2014. febr. 6. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
na küldesz képet, vagy nyavalogsz tovább üresbe?
2014. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Áruld már el, mit kell azon magyarázni, hogy ránézel valakire, és nem jön be?


Akkor azt akarod hallani hogy az illető számára nem vonzó az arcszerkezeted ? Ki beszél így?:D Szerintem senki. Egyszerűen valaki bejön, valaki meg nem. Ízlés kérdése. Miért kellene bárkinek is magyarázkodni?

2014. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos azért nem küld képet mert az a fajta pasi aki igénytelen, szőrös, kövér állat :D
2017. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!