Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Nektek is tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek is tetszik ha egy fiatal férfi egy szép komoly elegáns órában feszít az első randin?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem ez nem tema!nem oszt nem szoroz!
2014. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
engem hidegen hagy...
2014. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ájulok el tőle, de mindenképpen elegánsabb, ha valaki a karórájára pillant, mintha a mobilján pötyögne.

Unszimpatikus valamiért, ha valaki bele van "szerelmesedve" a bunkófonjába és nem tud úgy időt tölteni valakivel, hogy feltétlenül elő ne vegye.

Egy karórának pedig van egy sajátos hangulata, egy régi, finom világot idéz, ahol voltak emberi kapcsolatok és nem uralta őket egy halom digitális zsenikütyü.

2014. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem bízom a véletlenre. [link]
2014. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lesz*rom az óráját! az összeillő cipő,nadrág,ing(v póló) sokkal fontosabb!
2014. febr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem szempont. Eddig srácok közül alig 1-2nek volt csak órája.
2014. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vagyok biztos benne, hogy feltűnne, hogy az az óra elegáns és komoly darab, vagy a piacon vette pár ezresért. Viszont szeretem azokat a pasikat, akik hordanak órát. :) Valahogy férfiasabbaknak tűnnek, érettebbnek.
2014. febr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!