Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác,10. es, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác,10. es, egy évvel idősebb nálam és eléggé bejön de szerintem azt sem tudja, hogy létezem. Facebookon nem akarok írni neki, mert az milyen már. Hogy tudnék vele jóban lenni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RootedRainbow ***** válasza:
Hát ha ő 10 te meg 9 még bőven ráértek még egy 5-6 év múlva ismerkedni :)
2014. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
súgd a fülébe, hogy bizsereg a nunikád ;)
2014. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a barátja akarsz Lenni akkor: írj neki facebookon


Ha meg azt szeretnéd hogy a párod legyen akkor hívd fére egyik óra Köszi szübetben

2014. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rajtad kívül még 7853425855655 lánynak ugyan ez a baja. És nincs rá általános megoldás, mindegyik máshogy próbálkozik. Bemitat valaki neki/van ismerösöm aki askon beszélgetett azzal aki tetszett neki névtelen majd aztán fbn (bár szerintem ez a szánalmas kategória)/ vavy várj a szerencsére.
2014. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Úristeeen mintha magamat olvastam volna!!!! istenem jó tudni hogy vannak még rajtam kívül is lányok akik hasonló cipőben járnak!!!!!! :'3 na de egyet tanácsolok tényleg ne facebookon módon próbálj nála próbálkozni mert az nagyon szánalmas én sem merek ráírni arra aki nekem tetszik mert abból valljuk be csak két dolog sülhet ki vagy megkedvel (de ez nagyon ritka) vagy te leszel az idegesítő nyomulós lány a facebookról...szóval mindenféleképpen a valóságban próbálj meg vele beszélgetni ...hidd el én is vagyok úgy néha hogy úgy ráírnék de olyankor eszembe jut hogy akk nem fog komolyan venni főleg ha normális srácról van szó...:)
2014. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Paktumot kell kötni a kigyó istennel,Glorkonnal.Összekötözöd egy kecske lábait,elvágod a a torkát,és a vérvel pentagramot rajzolsz a földre,a közepére helyezet a kecsét,kibelezed, majd kivágod a szívét,magasra tartod a szívet, és elkiáltod hogy magad tiszta erőből háromszor ,hogy "KHALI MAHH"majd egy égő fáklyát döfsz a pentagram közepébe. Én is ígyí szereztem meg jelenlegi partneremet

13/L

2014. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!