Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki tud egy romantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud egy romantikusabb hangulatú Gyros-ozót?

Figyelt kérdés
Mert Valentin napra oda mennénk ha lenne.

2014. febr. 11. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most elképzeltem, ahogy beültök egy romantikus helyre, és elkezditek enni a gyrost... : D
2014. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

VVVVVVVVVVVVVVVVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Nem vagyok perverz, de nézhetem? XD XD

Fogadjunk, hogy pesti vagy XD XD XD

Sírva röhögök és verem az asztalt kínomban XD Anyúúúúú!!!! Már fáj a hasam a nevetéstől XD XD

2014. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Romantikus és Gyros.Ma is tanultam vmi újat.
2014. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel elvihetnéd a McDonald'sba is.
2014. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább vidd egy hangulatos lacipecsenyézőbe. Az olyan magyaros is, hagyományos, hangulata van, nincs akkora tömeg, mert mindenki mekdönciben nyomul.

És nincs is jobb mint egy kis hagymás sült oldalas, friss bucival. Utána nem csak az örömtől fog csillogni az arcotok, hanem a coca szaftjától is. Istenem. :) NA az már bensőséges, és közelebb hoz. De ne sörözz, mert az büfiztet, hagymás kaja után meg nem kell erőltetni.

2014. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Moszkva, görög? Bár egy jó ideje átépítették, így a belső tér eléggé kicsi lett.
2014. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
... lehet rosszul látom, de ennél az is romantikusabb, ha pizzázni mentek. Ugyanis olyan étteremben már jártam, ami kifejezetten hangulatos és főleg pizza volt a választék (de általában itt van más kínálat is), de olyan gyrosos helyet, ami jó randira.. háát... persze tévedhetek, mert vidéki vagyok, és Bp nem igazán ismerős nekem.
2014. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5: jó az ötlet, tetszik, csak utána a csók... :D a hagymát tanácsos kihagyni. Meg persze türtőztesse magát az ember, hogy ne egy fél disznót küldjön le..
2014. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!