Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy csinos lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy csinos lányt de eddig még csak barátok vagyunk de én többet szeretnék. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
de nem tudok neki szerelmet valami mert elment nyaralni és nem tudom meddig lesz el és atoll félek nyaralás közben őszejőn valakivel vagy lefekszik valakivel meg az se biztos lehette kőztünk valami ezt hogy tudnám kideríteni? Írjatok valami hasznos tanácsot előreis kősz…….. mer lelefonba nemjo szerelmet valani.
2008. júl. 21. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg telón, hogy meddig nyaral. Ha kérdezi, hogy miért kérdezed, akkor modd azt, hogy jó lenne találkozni. Ebből csak leesik neki valami. Aztán, ha hazajön szépen elmondod neki, hogy mit érzel.
2008. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
telefonba semmiképp! amugy meg ne forogj ezen sokat, mert minél többet gondolkozol rajta annál jobban le leszel blokkolva majd szemtöl szemben! szoval csak lazán ha nem jön össze esetleg majd lesz más
2008. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha még barátok vagytok akkor nyugodtan kérdezd meg töle mint "barát h mizu talizott e vkit ? meg ieneket " iyg rá tucc jöni h mi a helyzet ! de mindig legyél öszinte hozzá mond el neki h te töbet szeretnél beszéljétek meg vesziteni nem vezithetsz semit !
2008. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!