Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány megkérdezi csinálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megkérdezi csinálok-e valamit suli után, az célzás valamire?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
2014. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet,de nembiztos
2014. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet célzás, akkor tudod meg ha visszakérdezel. :)
2014. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pl. hogy?
2014. febr. 27. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz vazze?? Istenem.

mekkora egy retardált vagy

2014. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha azt irtad nem, akkor el lehet innen menni, nem igazán érdekel a 10 éves kisfiuk véleménye
2014. febr. 27. 21:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem enyhe célzás, de barátok vagytok? Ha igen, akkor mennyire mély a kapcsolatotok? Vagy esetleg flörtölgettek egymással..?

Ennyiből információból, amit most tudok még semmit nem tudok megállapítani:D

Amúgy, ilyeneket ti, férfiak nem szoktatok megérezni? (ezt a kérdést már rég fel akartam tenni és lám, itt az idő..) Szóval én alapjáraton mindig felismerem, ha egy pasi célozgat valamire.. szóval nekem ez olyan természetes. És szerintem minden nőnek is, de nem akarok általánosítani. Persze ettől még nem tudom megérteni, hogy mi folyik a ti agyatokban :/ :DDDD

2014. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom, hogy flörtöltünk-e :D
2014. febr. 27. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor apám veled alapjában gondok vannak!
2014. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szólj apádnak a portásnak edződnek vagy valami idősebb és tapasztaltabb embernek, hogy magyarázza már el neked az alapokat, mert ilyen téren sztem még azt se tudod mennyi 1+1...
2014. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!