Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legrosszabb élményed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb élményed, ami valaha ért téged egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A volt barátnőm nyelvész professzorhoz fordult, hogy mindenáron kiforgassa a szavaimat...:D Utána már nem volt a barátnőm:D
2014. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor szakított velem a volt barátnőm. De amugy az első szex volt a legrosszabb.
2014. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

ez a csak egy rövid kapcsolat volt 2 hónapos,de ez történt-

a lány elment egy szolis állásra,jön haza nagy boldogan,hogy ugyan azt az állást ne kapta meg,de összebarátkozott egy középkorú nővel,aki ajánlott neki egy másik állást,amivel sokkal többet lehet keresni.

kérdeztem mi az?

és masszírozás lenne a dolog happy finish-el.

szóval akkor férfiak farkát akarod kiverni pénzért?

erre ő-de ez nem szex,meg tök jól fizet.

megálltam a kocsival és kitessékeltem.

aztán keresett,folyamatosan meg át is jött többször és nem vállalta a munkát,de engem az döbbentett le mélységesen,hogy erkölcsileg nem lett volna kifogása ellene és igazából szerintem a mai napig nem fogta fel,hogy miért is lett pattintva.

2014. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez aztán kemény... :D
2014. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a párom már ki tudja, mióta hazudott nekem. Egyszer a reptérre kellett volna, hogy elém jöjjön, ehelyett kaptam egy sms-t amikor leszálltam, hogy nem jön és felejtsem el. Hát, az elég nagy sokk volt.
2014. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

@23:05


Valóban döbbenetes, de azért köszi, hogy megosztottad velünk. Tanulságos történet volt, hogy emberek mi mindenre képesek a pénzért, ráadásul nem látják a súlyát a dolgoknak.

2014. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

megcsalás, hazudozás, átverés, kihasználás érzelmi és testi szempontból + anyagilag is. Mindezt 3 hónap alatt, és mindezt nő csinálta.


Ez nekem akkora trauma, hogy azóta (3 éve) sincs senkim, és ez így is marad életem végéig!

2014. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, ahogy véget ért. Nem kívánom az ellenségeimnek sem.
2014. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Jah szoval fiuk ha egy csak k...kodik, az nem baj de ha megélhetési gondok miatt akkor ribi? Nyomorult magyarok.
2015. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!