Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan törhetem meg a jeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törhetem meg a jeget?

Figyelt kérdés
Van egy aranyos/humoros/értelmes/helyes lány aki nagyon tetszik nekem. Sajnos eddig csak 1x találkoztunk egy szórakozó helyen, ott ismerkedtünk meg. Elég sokat beszélgetünk fbén,hogy próbáljunk egymás bizalmába férkőzni,s tudom hogy bejövök neki. De van egy gond,az hogy nem hajlandó ''randizni'' mert nem szereti a mű pillanatokat,kínosnak és fárasztóan zavarba ejtőnek találja az ilyen helyzeteket. Amúgy teljesen megértem,mert én is inkább a spontenaitás híve vagyok és nem kedvelem a megrendezett dolgokat...de ez a lány nagyon megfogott és már semmi ötletem nincs hogyan vegyem rá egyszerű laza találkára. Valakinek esetleg ötlete/tapasztalata ??

2014. márc. 3. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
jégtörővel..
2014. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Basszus ennyire nehéz okot találni?Kérd meg hogy segítsen függönyt választani vagy valami hasonló mondvacsinált ügy.De valószínűleg már kijózanodott a csaj és látni se akarja a mocskos pofádat.
2014. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem voltunk bebaszva,s ürügyek százaival hozakodtam már fel,de a fentebb ecsetelt dolgok miatt,s nem a pofám miatt nem történt még előrelépés :)
2014. márc. 3. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Amíg nem akar találkozni, marad az internet... De ne nyomulj rá. Szórakozóhelyen minden lányt fel akarnak szedni, nem fog különbnek érezni, mint az összes többit aki próbálkozik. :) Ismerjétek meg egymást, aztán ő is akarja majd hogy találkozzatok. Ha már jól ismer ő is, nem fog aggódni a találkozás miatt, és nem fogja kínosnak érezni, meg ilyenek.

Igazából én sem szívesen találkoznék olyannal, akit egy buliban láttam először, utána pedig azonnal találkozni akar.

Nem tudom hány éves a hölgy, de lehet hogy csak fél találkozni az emberek többségének viselkedése miatt. (a bunkók miatt)

Szóval tessék vele beszélgetni sokat és meggyőzni, mekkora lovag vagy! :)

2014. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért megvolt benne a hajlandóság,mert volt rá példa egy este benézet volna a munkahelyemre meginni valamit,csak aznap épp nem dolgoztam..meg volt már,hogy olyan pillanatban kaptam el és megbeszéltünk egy másnapi mozit,viszont aznap egyéb okok miatt lemondta,s ő is tisztában van vele hogy saját magával van a ''gond''
2014. márc. 4. 13:45
 6/6 anonim válasza:

Esetleg próbáld meg azt hogy megkérdezed van-e kedve pl.: anyukádnak valami ékszert választani, mert pl lesz szülinapja, névnapja vagy csak kedveskedni szeretnél. Vagy van valami hely amit te nagyon kedvelsz, és kíváncsi vagy a véleményére, és meg szeretnéd neki mutatni. Nem tudom jelenleg milyen kapcsolat van köztetek, de pl munka után megvárod vagy ő vár meg és együtt mentek valameddig, ha csak tényleg az internet van, akkor talán kiskori képeket lehetne egymásnak átküldeni, azon sokat lehet nevetni, és így a másikat is jobban meg lehet ismerni.

Remélem tudtam valamit segíteni, sok sikert :)

2014. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!