Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs kiút ebből az állapotból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kiút ebből az állapotból? Ha egy pasi csúnya, akkor ne is álmodjon vonzó barátnőről?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek aki igénytelen, ápolatlan, hanem aki megtesz mindent, mégsem mondható vonzónak. Az ilyennek be kell érni olyan párral, aki szintén nem vonzó? Lehet így boldognak lenni?
2014. márc. 3. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, ha a párod értelmes személyiség. Az hogy nem bombanő, huszadrangú.
2014. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdekes...leszólod az ilyen nőket pedig te sem nézel ki jobban náluk. Akkor mégis mit vársz?
2014. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, kettesnek igaza van. Nem is értem, kissé ellentmondásos. Neked még csúnyaként sem kellene csúnya barátnő, de egy szép nőtől viszont elvárnád, hogy egy csúnya pasival legyen? Wat?
2014. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

na ne magyarázd be nekem, hogy ha kihozod magadból a maxot, azaz jól karban van tartva a tested és jól öltözködöl és határozott a viselkedésed, akkor nem fognak veled jó nők önszántukból kufircolni.


tudom, hogy xar érzés, hogy neked éveket kell magadon dolgozni, hogy a nők terén olyan sikereid legyenek, mint azoknak , akik alapból jóképünek születnek. Csak mivel a nehezebb utat kell válaszd, ezért más szinteken is profitálnál a dologból.

2014. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De buta vagy... Csak a vonzó külsejű párral lehet boldognak lenni? Te nem tudtad, hogy a vonzó külső idővel megkopik? És mi marad utána? A belső tulajdonság, a személyisége.

Mutogatni akarod másnak a párodat, vagy a saját boldogságodra keresel valakit?

2014. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bármi lehet és annak az ellenkezője, ezért jó a világ...
2014. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Van megoldás: legyél kőgazdag, legyen jó sok lóvéd.

A sok lóvéra érdekesmód gyűlnek a mindenféle nők, úgyhogy még akár válogathatsz közöttük. Sőt, azt is "megbocsájtják" neked ilyenkor, ha több barátnőd is van egyszerre. A pénz az abszolút dzsoli dzsóker a nőknél. Próbáld ki és meglátod.

2014. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik igen, sőt, még így sem lehetsz boldog, egy kevésbé szép nő általában semmivel sem jobb természetű, mint egy szépség. Persze vannak jó természetű szép és csúnya lányok egyaránt, tehát ez nem garancia arra, hogy elviselhető vagy hűséges lesz.


Néhány kérdező nem érti, hogy miért kell szép nő. A vonzalom belülről jön, és ahogy a nők is a jóképűeket keresik, úgy mi is csak a szép nőket hajkurásszuk, más nem érdekel. Mit kezdjek azzal, akihez nem vonzódom?

2014. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a kérdező leginkább azt nem érti meg, hogy mivel hímneműnek született (függetlenül attól, hogy mennyire hangsúlyosak a férfi nemi szervei ---> igen itt arra utalgatok, hogy kicsit impotens vagy) ezért neki minden kis vacakért ki kell dolgoznia a belét napjában kétszer. Miközben a nők meg megszületnek valamilyen szintü szépségükkel, aztán abból kell megélniük.


Vagy nem tudom mit nem lehet megérteni azon, hogy pasiként neked dolgoznod kell magadon, hogy értékes legyél a nők szemében. De úgy veszem észre, hogy ez a dolog még semmilyen szinten nem esett még le neked. Mitöbb, aki ezen a sikon probálja neked magyarázni az életet, azt egyszerüen ignorálja az agyad, mert annyira ostoba vagy, hogy még gondolkodni sem vagy képes a szűkös kereteiden kivül.


UGYHOGY LEIROM NAGYBETÜSEN:


jó a tested?

jól öltözködöl?

jó a kiállásod?

sikeres vagy az életedben?


Na ha ezekben a pontokban fel tudsz mutatni számottevő eredményeket, akkor szinte fogadni mernék rá, hogy nem sírnál itt, mert lenne elég jó csajod. Sőt nem egy, hanem több is.


Vedd már észre, hogy pasiként nők nélkül is tudsz életet építeni. A nők meg csak kuncsorognak olyan pasik után, akikre rá tudnak támaszkodni. Mert egyszerűen nem az önállóságra lettek teremtve.


Mert magyarázhatod itt, hogy "te megteszel mindent", pedig tudjuk nagyon jól, hogy bőven rossz utakon jársz és csak így immel-ámmal teszel erőfeszítéseket.


Boldog meg úgyis csak akkor leszel, ha xarrá dolgozod magad, és annak az eredményét élvezed. Csak ugye nálad nagy valoszinüséggel ismeretlen fogalom a kemény kitartó munka egy cél érdekében.


ugyhogy sajnállak.

2014. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is hasonló sors jutott. Nekem tényleg esélyem sincs a barátnő szerzésre. Én olyan ronda vagyok meg alacsony, hogy rajtam semmi se tudna javítani, se többmillió forint, se gyúrás, se semmi. Különben sem fogok éveken át szenvedni, ennyit egy nő sem ér. Nem fogok valaki mássá változni a nők kedvéért, aki már nem is én lennék. Ha így nem kellek senkinek, akkor tojok az egészre. Amúgy pedig már meg is utáltam a nőket, mert csak gúnyolódni tudnak rajtam. Úgyhogy háhá! Éljen a szüzesség.
2014. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!