Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a helyzetben mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a helyes reakció?

Figyelt kérdés
Első randi, kicsit interaktív, nem kávézós. Egy idős néni (akinél kreatívkodunk) ezt mondja: "hogy maguk milyen helyes pár, látszik hogy szeretik egymást". Erre mit lehet mondani? Helyeselni, még ha nem is vagyunk még együtt, éppen csak ismerkedünk, vagy megmondani neki, hogy mi nem vagyunk egy pár. Olyan kellemetlen volt, nem tudom mit kellett volna mondanom. Még most nem árulom el, hogy reagáltam, kíváncsi vagyok ti mit mondtatok volna. (Én vagyok a lány, és a fiúval kölcsönös a szimpátia, de ez a legelső találkozó.)
2014. márc. 21. 16:32
 1/3 anonim válasza:
Megmondani hogy még nem vagyunk együtt csak ismerkedünk
2014. márc. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem az első válasz kínos. ha mindketten nagyon jóban vagyunk a nénivel, jó, különben nem tartozik rá, és fület sért benne az a "még csak".

valszeg én zavartan elnevettem volna magam, esetleg még azt mondom, hogy köszönöm.

L

2014. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Márton Nikolett válasza:
Én nem mondtam volna semmit,csak összenéztem volna a fiúval és mosolyogtam volna.
2014. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!