Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a pasik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ildibaby kérdése:

Miért van az hogy a pasik már nem szólitják le a csajokat? Sőt állitolag most már a csajnak kell leszólitani a pasit? Ez normális? Jobbára férfiak véleményét kérdezném.

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 13:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
vagy szimpla kényelmesség, vagy csak kollektíve meguntuk a sok elutasítást, mindenesetre én se szoktam csajokat leszólítani, ha odajön, akkor kezdeményezek, de az első lépést neki kell megtenni. :)
2009. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
félünk az elutasitástól :)
2009. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen LUSTÁK a pasik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Szupermókus ***** válasza:
100%

Egyszerű a dolog ... manapság már nem elmosolyodnak a lányok, hanem elküldenek a halál ****-ba, vagy lebunkóznak. Ez van kisangyalom.


Én leszólítanálak ... ;)

2009. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
én sosem kezdeményeztem még palinál...és nemis fogok soha ahhoz tul büszke vagyok h én "udvaroljak" bárkinek is... ezzel nagyon sok lány van így nem csak én nem a mi feladatunk:) túl elkényelmesedett az összes pali.. kis nyuszik:$:D
2009. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
engem is ért már pár ilyen "csalodás" de lehet én mentem rossz lányhoz de a legtöbb tizenéves csaj ha nincsen rajtad 40-50ezer ftnyi ruha akkor nem igen néznek emberbe, de hát ez van :D
2009. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert a mai lányok elképesztően közönségesek és ezen felül kinevetik és nyilvánosan megalázzák az embert. Csak ezért.
2009. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok 10-en évesinkább 30 és nagyon vidám vagyok és általában ha tetszik egy pasi szemezek vele mosolygok tehát flörtölök és mégse mernek oda menni.
2009. dec. 19. 13:51
 9/24 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy sok lány (nem mind, mielőtt rám lenne fogva, hogy általánosítok) a leszólítást nyomulásnak veszi, pedig szó sincs ilyesmiről. Ugyanakkor azt is elvárják, hogy a srác kezdeményezzen. Nem csoda, hogy a pasik nem tudnak kiigazodni a csajokon, és nem mernek kezdeményzni.
2009. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát 30 évesen azért már más a helyzet. Nem akarom elvenni a lelkesedésed, de 30 évesen sokkal nehezebb független férfit találni. Lehet, hogy olyanoknak küldesz jelet, akik kapcsolatban élnek, és ezért van bennük annyi, hogy nem is próbálkoznak más nőknél. Azért ne add fel, egy 30+ embernél kellene lennie annyi önbizalomnak, hogy ha észreveszi a jeleid, akkor odamegy.
2009. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!