Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy megtudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtudjak változni? Lehet ebből még kiút?

Figyelt kérdés

Világ életemben félénk voltam a lányokkal. Eddig egy kapcsolatom volt aminek 7 éve szakadt vége 3 év együttlét után (17-20 éves koromig tartott). Mivel egyáltalán nem merek kezdeményezni a nőknél (dadogok, félek mint egy szűzfiú) azóta semmi. 2 randim volt (internetes társkeresőről) És mindkettőt elszúrtam a félénkségemmel. Ezeknek is már egykét éve.


Mára eljutottam oda, hogy el se tudom képzelni, hogy barátnőm van. Annyira beleszoktam az egyedüllétbe. Baráti köröm elég széles és nem tudom elképzelni milyen lenne az ha egy házibuliban megjelennék egy nővel, hisz annyira beleszoktam a szingliségbe. Az egész életem így épült ki, hogy másik személlyel nem kell számolnom. Tudom ez az egész furán hangzik, de tanácsot szeretnék kérni, lányoktól vagy sorstársaktól hogy mit lehet tenni.


Rondának nem mondanám magam, butának sem. Egyszerűen nagyon félek a nőktől és a kezdeményezéstől.


/Felkészültem a sok "növessz farkat" meg "szedd össze a tökeidet" beszólásra/


27/F


2014. ápr. 14. 21:33
 1/5 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
írj privátba és adok egy jó tippet
2014. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tobábnítsd neken a privit! Jók jönne.
2014. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* továbbítsd
2014. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26 éves lány vagyok...az lenne a kérdésem, hogy miért félsz? Volt már kapcsolatod, tehát volt lehetőséged belelátni a női lélek rejtelmeibe...sok olyan férfival szemben előnyben vagy, akik pusztán csak egy éjszakás kapcsolatokat tudnak felmutatni, és esetleg a szexen kívül semmit nem tudnak a nőkről. Valószínűleg abban te sem vagy rossz, hisz nem lett volna veled évekig ez a lány...szóval mi a gond? A kezdeményezéstől ne félj, figyeld a jeleket, lehet azt érezni, hogy szimpatizál e veled az adott hölgy, vagy nem...ha igen, akkor tüntesd ki a figyelmeddel, legyél vele kedves, ha egy baráti összejövetelen belül ismerkedtek meg, akkor beszélgessetek a lehetőségekhez képest minél többet, a végén pedig kérdezd meg, hogy legközelebb van e kedve elmenni veled teázni vagy megenni egy sütit. Gondolj arra, hogy korábban is ment a dolog, nincs mit veszítened! :)
2014. ápr. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Nos a barátnőm aki volt 17-20 éves koromig egy tiniszerelem volt. Összejövetelünk nélkülözte a szokásos köröket (első randi izgalmai és a többi) Tulajdonképpen csak "úgy alakult hogy elkezdünk járni", ismerni ismertük egymást 14 éves korunk óta. Szakítás amiatt lett mert felnőttünk és elnőttünk egymás mellől, közös megegyezéssel véget vetettünk neki (mai napig jóban vagyunk de neki van párja és egyikünk sem akar a másiktól semmit).


Szóval nem, nincs tapasztalatom a "lányok felcsípésében". Ami nehezíti a dolgot az első barátnőmmel erősen baráti kötelékekből indult ki a dolog és így is zárult. Ezért nincs más séma előttem. Én nem tudok egy kapcsolatot úgy elképzelni, hogy csak élünk egymás mellett nézem a meccset sörrel a kezemben a nő főz meg ez a klasszikus cucc nem menne...


Ami azt illeti, ilyen klasszikus agglegénnyé váltam. Csomó gyerekes szokást megtartottam. Tulajdonképpen olyan felnőtt lettem amilyenek a gyerekek akarnak lenni kiskorukban. A saját kereset és az önállóság által adott hatalmat arra használom hogy a hobbijaimat finanszírozzam olyan módon ahogy gyerekként értelemszerűen nem voltam képes. Biciklit veszek, a biciklimmel babrálok. Számítógépes játékokat veszek meg sorolhatnám.

Ha láttad a 40 éves szűz című filmet hasonlatos vagyok a főszereplőhöz a film elején... csak nincs egy vagon bábúm meg nem vagyok szűz se 40 éves.


Önállótlan az nem vagyok, mivel kb 18 éves korom óta alig látom a szüleimet és nagyon régóta egyedül kell éljek. Szóval nem az a mama kedvence típus vagyok.


Összességében: Nem tudok mit kezdeni egy idegen nővel. Mivel kiesett a nőkkel való tapasztalat az életemből egy jó nagy szakaszában olyan fura módon a 24,25 fölötti lányok "túl felnőttnek tűnnek (nem testileg, testileg rendben vannak! csak viselkedésileg) olyan túl komolyak és ijesztőek. Ehhez még jön az alap félénkségem ami már tiniként megvolt sajna.

2014. ápr. 15. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!