Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtettem az első lépést, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtettem az első lépést, a pasiknak mennyire visszataszító, ha a lány kicsit tovább megy az első lépéseken, és nagyon egyértelmű lesz?

Figyelt kérdés

21 vagyok, a srác 28. Egy buliban ismerkedtünk meg, ahol egyértelmű volt, hogy tetszem neki, az elejétől fogva, és mi tagadás, nekem is tetszik ő. Az este végén megígérte, hogy Facebookon keres, bejelöl, ilyenek, de mostanáig nem tette meg, így én kis türelmetlen, megtettem helyette. Vissza is jelölt, de továbbra sem ír. Miért nem ír? Vagy most próbálja a macsót adni, hogy márpedig nem nyomul két-három napig valami fura szabály miatt, vagy mi? Vagy zavarhatja, hogy én ilyen türelmetlen vagyok, és megteszem helyette a kezdő lépéseket? Esetleg írjak rá? Ne tegyem? Megőrjít a várakozás... De nyilván én szeretnék a meghódított fél lenni (hiába, hogy az este elég sok mindnt letiztáztunk a kérdésben, és akkor nagyonis határozottnak tűnt a dolog folytatására vonatkozóan).


Az ilyen korú uraknak már zavaró, ha a lány kezdeményez? Várjak türelmesen? Mit tegyek?


Előre is köszönöm a segítséget! :)


2014. ápr. 27. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Max könnyű préda leszel

2014. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tűnt úgy,mint aki prédaként tekint rám, az este inkább ő volt a nyomulósabb fél, én az, aki inkább kérettem magam. Persze, nyilvánvaló volt minden, de akkor is. Nem történt semmi, csak beszélgettünk, azért is gondolom, hogy komolyabbak a szándékai egy kósza kufircnál.
2014. ápr. 27. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Adj neki még pár napot, hátha lép. Mennyi idő telt el a buli és a bejelölés közt és mikor jelölted be?
2014. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a buli, én ma bejelöltem, bár vártam előtte, hátha ő kezdi meg, szóval nem azonnal ébredés után... De ő akkor már rég fent volt, mert szinte azonnal visszajelölt.
2014. ápr. 27. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Hu, akkor még nagyon friss, én simán adtam volna neki egy napot, hogy bejelöljön. Szerintem várj türelmesen a kövi lépésre, és ne lógj állandóan face-en.
2014. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én elkövettem azt a hibát, amire te készülsz. szard le, hogy milyen szabályt követ, szard le a korát is.

egy a lényeg: ha akar, keres.

2014. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ilyen korú urak" :D :D


szerintem is még várj egy kicsit, 1 max 2 napot, aztán ha nem lép akkor írj neki. ahogy így mondod tényleg nem tűnik olyan komolytalannak.

2014. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!