Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a Hungarist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a Hungarista, Skinhead, Neo-náci fiuk nehezebben szereznek barátnőt?

Figyelt kérdés
Félnek tőlük vagymi ? Tudom hogy hülye a kérdés csak nagyon kiváncsi vagyok mert elég nehezen szerzek barátnőt igy ....
2009. dec. 26. 00:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

sztm nincs kevesebbnek bnője, meg elég sok a "honleány" is.

az átlag csaj meg nehezebben randizik egy bakancsos, gyakorlós, bomberes valakivel.

2009. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
29%
többség nem szereti a rassizstákat mer a cíígány jó :D meg ugye ott vannak az elő ítéletek .
2009. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%
Akkor komám magyar zászló a táskára, acélbetétes le, hajat növesszél és halkan hallgasd a Kárpátiát. Neked fiam gyereked lesz egyszer meg feleséged. Hitler keze alatt akarsz felnőni, vérrel a kezeden? Éljenek a magyarok. De ne vigyük túlzásba.
2009. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
81%

Talán egy "átlag", "normális" lány tart attól, hogy egy szélsőséges egyén mellett szélsőséges dolgokban lehet része. Szóval talán a biztonságérzet hiányozhat, mert lehetsz bármilyen kopasz, brazilból annál több lesz...

(szvsz)

2009. dec. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
hajat növesszél : annyira hülye még nem vagyok hogy levágassam + Hungarista eszmét vallok meg skinheadot ×D nem neo nácit az a haverom neki még nemvolt barátnője ...
2009. dec. 26. 01:07
 6/47 anonim ***** válasza:
62%

A TÖBBSÉG igénytelen, közönséges. Általában isznak, dohányoznak.

A legtöbb lánynál már itt elbukott a dolog.

De engem például a fekete és terepszínű öltözék is lehangol.


De az is lehet, hogy rossz helyen próbálkozol..

(Skinhead ne akarjon plázacicát, és plázafiú ne akarjon pl goth csajt, mert valószínű nem fog összejönni.)

2009. dec. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
52%

a kopaszok randák, a neonácik agresszívak és ostobák (értelmes ember nem náci.) plusz ezek mind igénytelenek.


a hungarista meg: minden magyar hungarista, csak nem mindenki reklámozza, azzal amúgy sem ér el semmit, és nem menő, hiába hiszik.

2009. dec. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

Hát most kiakasztasz! Alig látok ilyen fiúkat. Én szívesen ismerkednék velük, de ők szerintem csak átlag lányként tekintenek rám, mert én nem öltözködöm úgy, mint ők.

Nekem a kopaszok is bejönnek.

2009. dec. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
65%
nézz ki úgy, mint 1 ember, és lesz barátnőd!
2009. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
26%

Mennyi bodzaszedő irkál ide :D

én szurkolok neked csaj ügyben testvérem :)

2009. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!