Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha egy pasi, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy pasi, első randin elvinne titeket egy luxus autóval kocsikázni, arra gondolnátok, hogy azért hívott első körben autókázni, mert ezzel akar felszedni titeket?

Figyelt kérdés
De amúgy tök normális, laza, szerény, jóképű az adott pasi. Nem felvágós.
2014. máj. 11. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Hat ezzel szerintem mar belepot nyertel a bugyijaba ugy hogy nincs mit idegeskedned.
2014. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi másra is gondolhatnék? Minek menőzne az autójával, ha nem akarna felszedni, de amúgy szerény és nem felvágós, aha, talán az álmaiban. És a másik kérdés az, hogy miért pont a luxusautóval akar felszedni? Azt hiszi, vagy esetleg tudja is, hogy emberileg kevés, és ezért várja azt, hogy majd a taligájától leesik a bugyim? Tök szánalmas.
2014. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andrea Henrietta ***** válasza:
65%
Ha luxusautóval akar valaki csajozni az alapból nem jó ötlet, de ha már mindenképp ragaszkodik ehhez, akkor csinálja okosan. Ne kocsikázni vidd el, ami alatt mentek 1 kört a városban, Hanem inkább vidd el őt autóval valahova. Pl vacsi után vidd őt el autóval egy romantikus helyre ahol sétálhattok egy kicsit, majd autóval vidd haza. vagy valami hasonló. De lányként elég semmilyen csak úgy ücsörögni az anyósülésen. Legalábbis erre nagyok kevés csaj indul be, bármilyen legyen is az a szuper járgány....
2014. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Légyszi ne tegyél fel ma már több ilyen kérdést, mert fárasztó.
2014. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, én arra gondolnék.
2014. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
velem pont a héten történt. eljött értem, mondtam jöjjön fel amíg elkészülök. aztán hamar a lényegre tért, és amikor mondtam, hogy nem lesz semmi, ő mondta hogy menjünk el kocsikázni. sport autója volt, mentünk egy kört, aztán a kocsiban megint bepróbálkozott, mikor visszahozott, pont az én kocsim előtt álltunk meg, és mondtam hogy egy jó kocsi nem elég a szexhez, az van nekem is, épp itt előttünk. nem tudom egyesek miért hiszik, ha jó kocsijuk van akkor bárkit megkaphatnak -.- persze a ribiknél működik.
2014. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogesz:) ***** válasza:
Itt nem kell feltétlen ribinek titulálni azt aki ezáltal szimpatikusabbnak tartja a férfit.Igen, én is nő vagyok és mondhattok rám bármit, de a nőkben genetikailag kódolva van, hogyha valaki jól öltözik, ad magára, stílusos, jó autója van akkor az anyagi biztonságot jelent. Na már most..ezt sokan nem tudják csak szimplán bejövős a dolog, de ha jobban belegondolunk ki ne akarna egy olyan férfit aki esetlegesen apaként megfelelő anyagi biztonságban tudja majd a családot. Ma persze ez kicsit átesett a ló túloldalára, hiszen ez korán sem elég ahhoz, hogy megnyerjen egy lányt szimplán plusz pont. Ha egy porba fingó, férfiatlan, szüleimmegvesznekmindent, taknyos, gyerekről van szó és egy értelmes lánynál próbálkozik, akkor dughatja abba az elegáns kipufogócsőbe a micsodájátt mert biztos nem fogja lehengerelni a csajt. Alapvetően jó ötlet kocsikázni, de itt a beszélgetésen, a másik megismerésén van a hangsúly, jelzem egy séta sokkal romantikusabb és kevésbé anyagias, valamint célnak megfelelő. Próbáld meg TE lenyűgözni, ne az amit pénzen vettél. ;) 19/L
2016. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, én vagyok túl paranoiás, de a mai világban...

be nem ülnék egy alig ismert pasas autójába. Nekem inkább a felvágás jutna róla eszembe, de leginkább az, hogy elvisz egy távoli helyre, ahol nem tudok segítséget kérni, aztán megerőszakol / eladja a vesémet stb.

2016. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!