Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok magas, helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok magas, helyes menő pasi, akkor csak ilyen szexuális kisugárzás nélküli szürke egér barátnőm lehet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 07:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ahan ja
2014. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha neked sincs szexuális kisugárzásod, akkor talán még olyan sem.
2014. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy hatvan alatt ne igen számits csodára!A magasabb pasi az a tuti!Legalábbis nálam!
2014. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértésből, de a leírás alapján te ugyan olyan "szürke egér" vagy csak fiúban/férfiban. Akkor miért vannak ekkora elvárásaid?
2014. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na jó azért nem vagyok annyira alacsony, csak magas sem. 175 körül.

Amúgy meg nem vagyok szürke egér, csak nem ez a most divatos "menő" fajta. Szóval igényesen öltözöm, meg van stílusom, de nem ez az egyszerre 80.000 Ft-nyi ruhát viselő kirakatember fajta.

2014. máj. 23. 08:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Az sose baj, ha nem vagy kirakati bábú. A 175cm magasság meg teljesen jó.

20L

2014. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit értesz a "most divatos" alatt? Mert 20 év fölött nem igazán látni, ilyet hogy "nézzétek csajok egy swag, gyertek szopjuk le! ". Bár 20 alatt se nagyon...
2014. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szürke egeret is lehet tiszta szívből szeretni. Remélem hamar kinövöd ezt a felszínes gondolkodás módot.
2014. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 PearlDiver ***** válasza:

A külső adottságok az egy dolog, de magabiztossággal es jó kiállással megdobva hidd el, hogy nem igazán fog számítani.

A jó hozzáállás fél siker!

2014. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kérdésedből az derül ki, hogy te is tipikusan arra mész, hogy egy nő kimondottan csinos, vonzó legyen. Egy szürke egérnek is lehet erős szexuális kisugárzása, kellemes egyénisége és igényessége. Mind lelki mind testi partner tud lenni, ellenben sok üresfejű libával, akire bár jó ránézni, de hogy szellemi partnered nem lesz az tuti. Utána meg lehet sírni, hogy kihasznált, lehúzott anyagilag és összetörte a szíved. Csak senkit nem fog érdekelni.
2014. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!