Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnya vagy/és kövér lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya vagy/és kövér lányok hogyan találnak párt maguknak? Hol ismerkedik aki nem szép vagy kövér és e miatt nem kezdeményeznek nála?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott és úgy ahogy a többiek...
2014. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki nincs ebben a helyzetben,de tudna ötletet adni, hogy hogyan és hol lehet ismerkedni ebben a helyzetben, azt is szívesen fogadom.
2014. máj. 24. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neten probalj meg emberekkel beszelgetni! :) Tobb oldal is letezik mar... :)
2014. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Keress valami ronda fiut.
2014. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány,vagy keresel? :) amúgy itt többen fognak jelentkezni,mint a társkeresős oldalakon,tehát nyugi ^^
2014. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ott, ahol a többi lány :) Az, hogy valaki magát csúnyának látja, vagy gondolja, még egyáltalán nem jelent semmit. A másik a kövérség. Vannak, akik kifejezetten a kövér lányokra buknak, úgyhogy könnyen lehet párt találni.

(és csak zárójelben jegyzem meg, ha feldobsz egy képet, tuti kapsz egy csomó ajánlatot)

2014. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom, hogy minden úgymond kövér, csúnya lány már elkelt és baromi nagy egójuk meg önbizalmuk van, sokszor émg jobban ragyognak, mint egy top modell. :D De komolyan. Nem is értem én ronda fiúként miért nem kellek egy lánynak sem.
2014. máj. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én vagyok a lány.
2014. máj. 26. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!