Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki lány kicsit könnyűvérű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lány kicsit könnyűvérű, idővel megtud változni, ha egy pasi szereti?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, 26 éves. Eléggé "kislány", a jó értelemben. Túl naiv, túl könnyen odaadja magát másoknak. Emiatt volt pl. egy rossz éve, háromszor is igy történt, a harmadiknál eléggé összetört, az illető egy másik lányért hagyta ott.

Aztán volt nagyjából 6 hónapja, amikor senkit nem engedett magához közel. Mások is mondták, hogy vigyázat, ez egy cafka. És egyszer láttam emiatt is kiborulni, sirni, mert vele senki nem gondolta komolyan soha.


De én más megvilágitásból közelitem meg. Mi van, ha valaki megmutatja neki, hogy máshogy lehet? Mi van, ha valakitől úgy érzi, nőnek tekinti? Attól megváltozhat nem? Minden nő ezt keresi...


2014. máj. 31. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az tudja megváltoztatni :)
2014. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elég elszánt,kitartó vagy,akkor sikerülhet.
2014. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Max ideig-óráig tud megváltozni, amíg szerelmes beléd. Ha kiszeret, repül tovább (jobb esetben).


Exem hasonló volt és én is azt hittem, hogy megváltozott.

2014. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!