Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A hosszas szemkontaktus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszas szemkontaktus általában jó jel?

Figyelt kérdés
Hogyan tapasztaltátok? Ha ismerkedési célzattal találkoztok valakivel, és beszélgetés közben hosszasan tudtok egymás szemébe nézni, az utalhat szimpátiára? Vagy csak méregetitek a másikat? Vagy a teljesebb kommunikációt segíti elő? Esetleg riasztó, ha túlzásba viszik?
2009. dec. 31. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szituban...vagy nagyon jót, vagy nagyon rosszat jelent (ált.) Ha a szemezésre célzol, akkor ált. jót jelent.
2009. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utalhat szimpátiára:-D

Főleg ha mosollyal is társul:D

2009. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát a szemezés az egyértelmű h szimpátiára vagy érdeklődésre utal.
2010. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valamennyire "megnyugtattatok", mert ezen agyaltam órákig, hogy mit jelentett. :D Én spec. elvesztem a szemében beszélgetés közben, ő is úgy tűnt, hogy leragadt. És bár részemről tudom miért ragadtam a szeméhez, nem voltam túl biztos benne, hogy ez nála is hasonlót jelent.
2010. jan. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!