Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El lehet csavarni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet csavarni olyan srácnak a fejét, akinek bejövök külsőleg belsőleg, de nem akar kapcsolatot, csak szexet?

Figyelt kérdés
Azt mondta, van bennem valami plusz, amit másban nem nagyon talál. Szokott bókolni, barátok vagyunk.
2014. jún. 10. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak szexet akar, akkor úgy fog hozzá állni és nem is akar majd többet. Ne reménykedj.
2014. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Simán. Én benne lennék :P


F/18

2014. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek: Szerintem ez bőven változhat. A szex nagyon elmélyíti két ember viszonyát és általában mély kötődést alakít ki a fiúban hosszú távon (legalábbis magamon ezt tapasztaltam) :)
2014. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3.: "Általában" mély kötődést alakít ki? :D Fura mód akkor én és sok ismerősöm nagyon eltérünk az általánostól.


Szerintem te ahhoz a kapcsolathoz nem úgy álltál hozzá, hogy tényleg CSAK szex. Egy ilyen tapasztalat alapján pedig egyszerűen nem fair hagyni egy lányt reménykedni és egy ilyen kapcsolatban tönkremenni. Én meg ezt tudom általános tapasztalatként kijelenteni.

2014. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha viselkedésed is vonzó neki, szabadidős programokban is hasonló dolgok jönnek be, családi háttered alapján is felvállalható vagy, akkor igen.
2014. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet. Van egy srác, aki teljesen úgy viselkedett, mintha összejöttünk volna, majd rá 2 hétre megkérdezte, hogy én hogy állok hozzá, mert hogy ő rendes kapcsolatot nem szeretne. De persze jött a szokásos, hogy külsőre nagyon jó vagyok, belsőre is, viszont ő nem bírna kapcsolatot alakítani senkivel(éretlen hozzá, szóval én jobban járok).

Szerintem nem érdemes erőlködni egy olyannal, aki csak szexet akar, mert neked fájdalom, ha el akarod, de nem tudod elcsavarni a fejét, és csak testiség van.

Bár ez csak az én véleményem. Én nem feküdtem le a sráccal, de nagyon bántott volna, ha lefekszünk és utána nyögi be, hogy mégsem akar kapcsolatot. Ha téged nem zavar, hogy csak szex van, és esetleg nem akar ő semmi többet, akkor pedig miért ne? De szerintem nem lehet magadba bolondítani, hiába mondja azt, hogy van benned plusz. Nekem is ezt mondta a srác, de ha a hozzáállása olyan, hogy nem akar komolyat, akkor tök mindegy, hogy mennyire vagy jobb a többieknél

20L

2014. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!