Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az összes ilyen szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes ilyen szép lány nyomoréknak tart? Soha nem lesz esélyem egyiknél sem?

Figyelt kérdés

Szóval a suliban voltak ezek a “sikeres " lányok. Akik szépek, csinosak, sok fiúnak tetszenek, és tele vannak önbizalommal, meg egy kis egoizmussal.

És ezek mindig lenyomorékoztak! Pedig nem vagyok az, csak átlagos, nem olyan akikkel ők jártak (pawah vagy izomagyu agresszív vagy pénzes kocsival rendelkező aki fuvarozta őket ahaza)

és eléggé önbizalom hiányos lettem.

Az ilyen lányokhoz hozzá se merek szólni, mert úgyis csak nyomoréknak tart biztos mind!

A többi lánnyal nincsen gondom,csak ezek a sikerés lanyokhoz nem merek szólni!

De akik nek voltak ilyen sikeres lányok, azok sose bántottak!

Szóval az ilyen sikerés lányokát akiket látok (látszik qz öltözködési szokásaikon,beszédükön viselkedésükön) már egyből arra következtetek, hogy nekik is biztos egy csicska vagyok a szemükben!

De nekem az ilyen lányok jönnek be!


De törődjek bele, hogy ők is egy senkinek tartanak? Ne is probalkozzak egyiknél se? Ők is olyanok mint a suliban ezek a lányok?

Fogadjam el, hogy sose lesz ilyen barátnőm?

Még most se vagyok se pénzes, kocsim sincs, pawah sem vagyok se izmos állat!

19F



2014. jún. 11. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mi lenne ha egy átlagos csaj keresnél ?


azok a csajok sem szebbek csak több a smink és a csilivili cucc de agyilag libák


csak azt nem értem miért kell mindig ezeket a libákat kergetni ? nyerni nem nyersz vele ha sikerül is megnyerned egyet..... ellenben folyton idegeskedhetsz mikor lép le mással ..

megéri?

2014. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha te átlagos vagy, akkor mire fel hajkurászod a csilli-villi csajokat? Ha a saját szinteden keresgélnél, akkor több esélyed lenne.
2014. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Már megint ez a saját szint baromság.

Most mit csináljon, ha az ilyenek tetszenek neki? Soha nem lesz boldog, ha olyat választ, aki csak "elmegy" neki.

Amúgy én is hasonló problémával küzdök, mint te, kérdező, de biztos nem fogom azzal megalázni magam és az illető lányt, hogy olyannal jövök össze, aki annyira nem jön be.

Szerintem amin tudsz, azon javíts (sport, frizura, öltözködés), a többit meg próbáld elfogadni. Biztos, hogy van, akinek tetszenél, csak meg kell keresni.

Plusz suliban ugye alapból kialakul egy ilyen hierarchia, hogy kik a menők, és ők így "egymás között párosodnak", mint valami kasztrendszerben. De egy idegen csaj nem tudja, ki vagy, az ő szemében simán lehetsz te is menő.

2014. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy jobbak,hanem szebbek adnak a külsőre szexisek... Nem az a baj, hogy az atlagosak rosszak,hanem azok nem olyanok!
2014. jún. 11. 12:35
 5/14 anonim ***** válasza:
#3: pontosan, én is így vagyok vele.
2014. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja igen, ami meg a másik, hogy ilyenkor ráfogják az emberre, hogy felszínes, pedig itt azért ennél többről van szó.

Az ilyen igényes, a kérdező által "sikeresnek" leírt csajok árasztanak magukból egy magabiztosságot, egy kis egoizmust, ami iszonyat szexi szerintem. És ha megnézzük, az adottságai néhánynak nem is annyival jobbak az átlagnál, viszont nagyon jól öltözködnek, a járásukban, a mozgásukban, a beszédükben is van valami, ami megfog, és amit a félénk, csendesebb, stb lányokban nem találok meg.

Mi ezzel a gond? Vannak, akiknek meg pont a félénk csajok tetszenek. Miért akarják sokan állandóan belemagyarázni az ember agyába, hogy csak olyat érdemel, aki nem tetszik neki?

2014. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel megszólítva érzem magam, hozzászólnék. Én is sikeres és szép vagyok, ettől függetlenül nem érzem magam felszínesnek és egyik legjobb tanuló vagyok az osztályban. A barátom egy csendes, szerény macis fiú, aki sosem gondolta, hogy együtt fogunk járni, mégis így lett. Csak ő azért meg mert szólítani. Nem tudom miért csúfolnak téged, ezt mindig is utáltam, sosem gúnyolódtam senkivel. Az ilyenekkel ne is foglalkozz, azonban általánosítani sem kéne, nem minden népszerű lány gonosz, buta és felszínes és nem minden szerény, átlagos lány jólelkű. Amúgy lehet tudni, miért tartanak nyominak?
2014. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én történetem, 17-18 évesen oda voltam az ilyen csajokért nem kelletem nekik. Most 25 évesen alapból pattintom az ilyen csajokat. Tettem azért hogy jó pasi legyek, de a legfontosabb, ezek a csajok megragadtak egy szinten, én meg túlléptem rajtuk. Foglalkozz igazi nőkkel! És ne légy bátortalan! Ahány nő, annyi személyiség, sok nagyon jó csaj jár átlagos, vagy éppen béna sráccal.
2014. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Nem mondtam, hogy jobbak,hanem szebbek adnak a külsőre szexisek... Nem az a baj, hogy az atlagosak rosszak,hanem azok nem olyanok!


csak közlöm veled h egy átlagos csajból is lehet szuper szexy nőci !

némi smink és megfelelő ruha - ennyi nem több !

a lemosod a sminket róluk és melegítőt adsz rá pont olyan lesz mit az általad említett átlagos csajok

2014. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es, hát erről van szó. Itt a különbség a dögös meg az átlag csaj között, de attól, hogy nem feltétlen a genetikában van a differencia, még ott van. Nem fog jobban tetszeni valaki csak azért, mert HA jó lenne a haja és HA sminkelne és HA öltözködne és HA nőiesen viselkedne, akkor jó csaj lenne..
2014. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!