Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyjából csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyjából csak szexet akar egy fiú, azt fel lehet-e ismerni abból, hogy hova hívja el randizni a lányt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát gyanús ha motel vagy erdő a cél.. :D
2014. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha nyilvános helyre hív randizni (például Mc Donalds), akkor is lehet, hogy előbb-utóbb kiderül, hogy csak szexet akar?
2014. jún. 13. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, akkor is lehetséges. Zavar, hogy egy satjburger menüvel szeretne a bugyidba férkőzni? :)
2014. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha Mekibe hív, akkor nem hiszem, hogy csak szexet akar, mert ott nem igazán tud kibontakozni. :D Valószínűleg inkább beszélgetni szeretne veled, ami már jó jel.

Persze, ha hirtelen bedobja kaja után, hogy menj fel hozzá egy kicsit, az már gyanús lehet.

2014. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy alkalmi szexpartnerem. Első találkozáskor teázni mentünk, egy pillanatig azt hittem akar valamit. Aztán következő találkozón mentünk hozzá...

Aztán 3. "randin" sütizni voltunk majd 4.-en megint nála.

Szóval nem jelent semmit.

Bár az én srácom lehet tényleg akart komolyabb kapcsolatot mert mikor elváltunk ezt állította és nem értem, hogy nekem miért kellett volna erről kamuznia hiszen nem vagyok naiv, mikor megismerkedtünk akkor tudtam, hogy csak szex lesz.

Azon is múlik, hogy mit akar, hogy hol találkoztatok először. Ha pl buliban akkor esélyes, hogy csak szexet akar. De első találka helyszínből nem derül ki semmi. Lehet, hogy hetekig hagyományosan randizik vele aztán egyszer csak közli, hogy jó lenne ha lefeküdnél vele. Szóval nyugi. Találkozgassatok és minden kiderül. Addig is ne zúgj bele :D

2014. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!