Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 10-es skálán hányasra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 10-es skálán hányasra értékelitek a saját külsőtöket, és egy pasiénak hányasnak kell lennie a szemetekben, hogy legyen esélye nálatok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi hülye kérdés.
2014. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én egy erős 4-es vagyok, arcra szép, de a test... az kritkán aluli.


És egy 3-astól felfelé bőven boldog vagyok az illetővel.

2014. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
itt a nyári szünet, és jönnek a hülye kérdések.
2014. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

7/10. De a férfiakat nem lehet így osztályozni!


Egy nőről kép alapján meg lehet mondani hogy hány férfi dugna vele, de egy férfiről nem hogy hány nő dugna vele.


Egy kép alapján ugyanaz a kinézetű férfi lehet egy hatalmas lúzer balf-.asz, aki nem ért a nőkhöz, vagy egy magabiztos, tökös, jó stílusú férfi is.


Nekem is volt már olyan férfi az életemben, akiről ha képet mutattak volna előtte, hogy vele leszek valaha is, kiröhögtem volna. De személyesen meg nagyon megfogott a viselkedése.

2014. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

8-asra értékelem magam

Másokat nem szoktam értékelni. Vagy megfog benne valami, vagy nem. De olyan is volt, hogy valaki nem tetszett eleinte (nem a külseje miatt) aztán annyit udvarolt, hogy beleszerettem :)

2014. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Magamat 6osra értékelem, arcommal nincs problémám de azért vannak rajtam bőven plusz kilók, a pasik pedig jöhetnek 4től.. 20L
2014. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Legyen mondjuk 7 és ugyancsak 7, gáz, nem gáz, de ez alá én nem adok.


A helyes, kedves arc számomra nagyon fontos a külsőt illetően (sajnos meglehetősen kevés fiú arcát találom szépnek). Magasságra lehetőleg minimum 175 cm legyen (tekintve, hogy én kb. 170 cm magas vagyok), illetve szeretem még, ha egy pasinak normális frizurája van (esetleg hosszú és ápolt, bár ez egy szép álom, úgyhogy egyre inkább kezdek erről letenni), nem ilyen nullással lenyírt/vasalt/zselézett páwás borzalmak (e a téren ugyancsak sokan elbuknak nálam).

A test a szikkadt múmia, a víziló és a bodybuilder végleteket leszámítva igazából mindegy, e téren pusztán annyi az elvárásom, hogy legyen egészséges, normál alkata az illetőnek.

2014. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fijúba nem jó? 5-ösre értékelem magam és egy átlagos (5-ös) lány már megfelel.
2014. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Most ez megint milyen kérdés?


Melyik pasi a 10-es? David Beckham? Mozart? Áder János?

Aki a Beckham listán 5-ös, az az Áder listán 12-es...

Ugyanúgy igaz ez a női listára, csak az talán még relatívabb.

2014. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, de a kérdés arra vonatkozik, hogy az ő skáláján hányasnak kell lennie külsőre egy pasinak.
2014. jún. 13. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!